Robinhood, iOS’ta Shiba Inu (SHIB), Polygon (MATIC) ve Diğerlerini Destekleyen Yeni Kripto Cüzdanını Başlattı


0

Ticaret devi Robinhood, bir avuç önde gelen altcoini destekleyen Apple’ın mobil işletim sisteminde yeni kripto cüzdanını piyasaya sürüyor.

Yeni bir blog gönderisinde Robinhood, Web3 özellikli cüzdanının artık dünyadaki tüm iOS müşterileri tarafından kullanılabileceğini ve Shiba Inu ( SHIB ), katman-2 ölçekleme çözümü Polygon ( MATIC ) gibi kripto varlıkları için destek ekleyeceğini açıkladı. ve Ethereum ( ETH ).

M-cüzdan tarafından desteklenen diğer dijital varlıklar arasında Solana ( SOL ), Uniswap ( UNI ) ve stablecoin USD Coin ( USDC ) bulunur.

Robinhood’un kripto şubesi genel müdürü Johann Kerbat’a göre, güncellemeler, şirketin geçen yılki beta sürümünden kullanıcı geri bildirimlerini yansıtmasının ardından cüzdana eklendi.

“Beta sürümünde ilk lansmanından bu yana Robinhood Wallet için aldığımız geri bildirimler son derece olumlu oldu.

Kullanıcılar, uygulamanın ne kadar erişilebilir ve kullanımının kolay olduğunu sevdiklerini ve dijital varlıklarını kendi kendine saklama ve Polygon’da ağ ücreti olmadan takas etme yeteneğinden gerçekten keyif aldıklarını söylediler. Ayrıca bize daha fazla zincirde daha fazla koine erişmek istediklerini söylediler, bu yüzden Ethereum için hızlı bir şekilde destek ekledik.”

Robinhood, cüzdanı bu yıl içinde Android işletim sistemiyle de uyumlu hale getirmeyi planladığını söylüyor, ancak kesin bir tarih verilmedi. Ticaret titanı ayrıca daha fazla jetonu desteklemeyi ve bir Web3 tarayıcısı yayınlamayı planladığını da belirtiyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.