Polygon ve Immutable (IMX) Ortaklık Açıkladı


0

Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC), oyun odaklı bir blockchain oluşturmak için Ethereum (ETH) tabanlı oyun projesi Immutable (IMX) ile birlikte çalışıyor.

Yeni bir basın açıklamasına göre, Immutable zkEVM adlı proje, “önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi planlanan” bir sıfır bilgi (ZK) toplamasıdır.

Immutable başkanı ve kurucu ortağı Robbie Ferguson,

“Şu anda yüzlerce oyun stüdyosuna ve milyonlarca oyuncuya hizmet veren 1 numaralı web3 oyun platformunu Polygon’un sınıfının en iyisi zkEVM teknolojisiyle birleştirerek, Web3’ü yaygınlaştırmaya ve dijital ortama getirmeye hazır, Ethereum merkezli bir oyun ekosistemi inşa ediyoruz. dünya çapında milyonlarca insanın mülkiyeti.”

DappRadar’ın bir raporuna göre, blok zinciri oyun endüstrisi geçen yıl tüm günlük blok zinciri etkinliğinin %49’unu temsil ediyordu. Veri toplama ve analiz firması, blockchain oyun işlem sayısının 2022’de bir önceki yıla göre %94,17 arttığını da belirtiyor.

Immutable’ın yerel belirteci IMX, Immutable zkEVM için gaz para birimi olarak kullanılacaktır. Piyasa değerine göre 52. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %2’den fazla düştü. IMX, yazı yazılırken 1,25 dolardan işlem görüyor.

Polygon’un yerel token’ı MATIC, yazı yazılırken 1,15 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık %2 arttı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.