Coinbase Borsası; Listelenen Kripto Varlıkları, Staking Hizmeti, Coinbase Prime ve Coinbase Cüzdanı Üzerinden SEC ‘den Uyarı Aldı


0

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu az önce kripto borsası Coinbase’e bir Wells Bildirimi gönderdi.

Bildirim, ajansın menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği iddiasıyla Coinbase’e karşı bir icra davası açmasını tavsiye etmek için bir “ön karar” verdiğini söylüyor.

Coinbase, eylemin açıklanmayan sayıda listelenen kripto varlığının yanı sıra staking hizmeti Coinbase Earn, kurumsal platformu Coinbase Prime ve Coinbase Wallet’a odaklandığını söylüyor.

“Bugün SEC, üstünkörü bir soruşturmanın ardından Coinbase’e listelenen dijital varlıklarımızın tanımsız bir kısmı, staking hizmetimiz Coinbase Earn, Coinbase Prime ve Coinbase Wallet ile ilgili bir “Wells bildirimi” verdi. Bu hayal kırıklığı yaratan sonuca hazırız.

Varlıklarımızın ve hizmetlerimizin yasallığına güveniyoruz ve gerekirse, savunduğumuz netliği sağlamak ve SEC’in söz konusu olduğunda adil veya makul olmadığını göstermek için yasal bir süreci memnuniyetle karşılıyoruz. dijital varlıklar. İçiniz rahat olsun, Coinbase ürün ve hizmetleri her zamanki gibi çalışmaya devam ediyor – bugünkü haberler mevcut ürün veya hizmetlerimizde herhangi bir değişiklik gerektirmiyor.”

Hareket, Tron’un kurucusu Justin Sun ve ünlüler Lindsay Lohan, Jake Paul, Soulja Boy, Austin Mahone, Kendra Lust, Lil Yachty, Ne-Yo ve Akon’a karşı açılan yeni bir SEC davasını takip ediyor.

Bu dava, ünlüleri ifşa etmeden Tron ekosistemini tanıtmakla suçluyor ve Sun’ı Tron (TRX) ve BitTorrent Token’ı (BTT) kayıtsız menkul kıymetler olarak satmakla suçluyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.