Polkadot, Kusama ve Cardano, GitHub Etkinlikleri Açısından Kripto Alanında Lider Durumda


0

Kripto analiz firması Santiment’e göre Polkadot (DOT), Kusama (KSM) ve Cardano (ADA) GitHub geliştirme faaliyeti açısından kripto alanına liderlik ediyor.

Santiment, Polkadot ve kanarya test ağı Kusama’nın her ikisinin de son 30 gün içinde 591.47 Github taahhütü kaydettiğini ve diğer tüm kripto varlıklarına öncülük ettiğini belirtiyor.

Ethereum (ETH) rakibi Cardano 531,8 ile kayıt olurken, Web3 projesi İnternet Bilgisayarı (ICP) 399,7 ile dördüncü oldu.

Santiment, rutin güncellemeleri saymadığını ve yalnızca “gerçek” GitHub taahhütleri için veri toplamak üzere “gelişmiş metodoloji” kullandığını belirtiyor.

Analitik firması daha önce, bir kripto projesi etrafında yoğunlaşan yoğun geliştirme faaliyetinin, geliştiricilerin protokolün başarılı olacağına veya yeni özellikler getireceğine inandıkları anlamına gelebilecek olumlu bir gösterge olduğunu söylemişti. Ayrıca, projenin sadece bir “çıkış dolandırıcılığı” olma ihtimalinin daha az olduğunu gösterir.

DOT, yazı yazılırken 6,05 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 13. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık %4 düştü.

Piyasa değerine göre 136. sıradaki kripto varlığı KSM, bu yazı yazılırken 33,37 dolardan işlem görüyor ve geçen gün %4,22 düştü.

ADA, yazı yazılırken 0,3601 dolar civarında işlem görüyor. Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %2,65 düştü.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.