Paribu PRB Coin Ön Satış Nasıl Alınır?


0

Paribu PRB Coin ön satış şartlarını açıkladı. 21 Şubatta yapılacak olan ön satış detayları az önce belli oldu. Satış periyotları başladığında talep oluşturabilirsiniz.

Paribu coin fiyatı ve dağıtım tarihleri belli oldu. Hızlıca inceleyelim.

Paribu Coin Fiyatı ?

Seçenek 1 : 9 TL

Bu seçenekte satın aldığınız coin’lerinizin %10’u işlem tarihinde satılabilir olacaktır. Geri kalan %90’ı ise %22,5’luk dört eşit dilim halinde 15.09.2022, 15.12.2022, 15.03.2023 ve 15.06.2023 tarihlerinde işleme açılacaktır. Kilitli coin’lerinizi kilit süresi boyunca satamaz veya çekemezsiniz.

Seçenek 2 : 12 TL

Bu seçenekte alacağınız coin’lerin tamamı PRB/TL marketinin açılması ile beraber satılabilir. Çekimler, Paribu üzerinde açıldığı anda coin’leriniz için çekim talebi oluşturabilirsiniz.

İki seçenekten sadece birini seçebiliyorsunuz.

PRB ile Ne Yapabilirsiniz?

PRB ile Paribu Net üzerinde ağ ücretini ödeyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde PRB ve Paribu Net üzerinde yaratılan P20 token’larının transfer işlem ücretlerini PRB ile ödeyebilirsiniz. Paribu Net üzerinde akıllı kontratlar ve dağıtık uygulamalar yaratıp bu sistemlerin ekonomilerini PRB ile inşa edebilirsiniz.

İlerleyen dönemde PRB bakiyenizi, aday validatörlerden birine stake ederek onay sürecinin bir parçası olabilir ve işlem ücretlerinden pay alabilirsiniz.

PRB bakiyenizle oylama gücü elde ederek ağın geleceğinde söz sahibi olabilir, geliştirme önerileri iletebilir ve/veya geliştirme önerilerini oylayabilirsiniz.

PRB’yi kısa bir süre sonra Paribu’da sadakat programlarında da kullanabileceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.