OnChain Analizlere Göre; Büyük Balinalar Ethereum Ölçeklendirme Çözümü olan Arbitrum (ARB) Topluyor


0

Zincir üstü veriler, kripto balinalarının milyonlarca sıcak Ethereum (ETH) katman-2 projesinin yerel varlığını kaptığını ortaya koyuyor. Blockchain izleme firması Lookonchain, dijital varlık yöneticisi Amber Group’un milyonlarca dolar değerinde Arbitrum (ARB) jetonlarını, potansiyel olarak açık piyasada satılabilecekleri OKX ve Binance kripto borsalarına gönderdiğini söylüyor.

“Amber’in iki ilgili adresi 11,2 milyon ARB (15,8 milyon $) transfer etti, bunun 7,3 milyon ARB’si (10,3 milyon $) OKX ve Binance’e devredildi ve şu anda 4,47 milyon ARB’ye (6,3 milyon $) sahip.”

Amber Group, ARB varlıklarını azaltırken, Lookonchain birkaç kripto balinasının ARB biriktirme sürecinde olduğunu söylüyor. Analitik firmasına göre, bir balina son 48 saat içinde OKX ve Binance’ten toplam 5.7 milyon dolar değerinde 4.048.947 ARB topladı. İkinci bir balina, aynı zaman diliminde OKX’ten 5.78 milyon dolar değerinde 4.099.517 ARB aldı. Bu arada, üçüncü bir kripto balinası, kripto borsası Binance’ten 1.41 milyon dolar değerinde 1.003.798 ARB biriktirdi.

ARB, bu yazıyı yazarken 1,34 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta çoğunlukla yatay işlem görüyor.

Lookonchain ayrıca yakın zamanda merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu aracılığıyla yaklaşık 100 milyon dolar değerinde ETH’yi stake eden bir Ethereum balinası tespit etti. “Bir balina, Abyss Finance aracılığıyla 53.024 ETH’nin (95.5 milyon $) tamamını stake etti… Zincir içi veri takibi yoluyla, balinanın ETH’sinin 2017 ve 2018’de Poloniex, Gemini, Bittrex ve diğer borsalardan ortalama ~368$ satın alma maliyetiyle satın alındığını bulduk.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.