Ünlü Kripto Strateji Uzmanına Göre; Bitcoin (BTC) ve Litecoin (LTC) Tablosunda Güçlü Ralliler Var


0

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve eşler arası ödeme ağı Litecoin (LTC) için potansiyel artışlar öngörüyor. Loma Takma adla anılan kripto stratejisti, 282.300 Twitter takipçisine, Bitcoin’in eninde sonunda 28.800 dolar civarındaki direnci kıracağına inandığını söyledi.

Ancak işin püf noktası, kırılmanın zaman alabileceği ve BTC’nin Bitcoin boğalarının sabrını test edebileceğidir.

“İdeal olarak, bu konsolidasyon yukarı doğru devam ederse, 26.500-25.500$ seviyesindeki spot alımları yüklemek için artık fırsatımız OLMAYACAK. Büyük olasılıkla senaryo, daha yükseğe çıkmadan önce günlük yüksekler/düşükler arasında sıkışmış bir yengeç ortamıdır. Konumlandırılmamışsa, aralık ticareti yoluyla pozisyonlar oluşturun ve Halihazırda dahilseniz, bu her şeyden çok bir sabır testi olmalıdır.”

Loma’nın grafiğine bakıldığında, Nisan sona ermeden önce bir Bitcoin kırılması öngörüyor gibi görünüyor ve bu da 38.000 $’lık hedefine doğru güçlü bir BTC rallisine yol açıyor. Yazım sırasında, BTC 28.487 dolardan işlem görüyor.

Litecoin’e gelince, LTC’nin 100 $’daki temel psikolojik dirence doğru bir ralli için hazırlandığını düşünüyor. Loma’ya göre Litecoin’in 100$ fiyat seviyesindeki tepkisi, LTC’nin 140$’daki hedefine doğru yükselip yükselmediğini belirleyecek. “100 dolar civarındaki psikolojik + teknik dirençteki tepkiyi görmek merak edilecek. Bunun üzerinde güçlenen herhangi bir şey ve bence hızla 130-140 dolara düşecek. Binance-CFTC [Commodity Futures Trading Komisyonu] düşükleri, riski tanımlamak için iyi bir kıstas görevi görüyor.”

Yazma sırasında, LTC 87.54 $ değerinde.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.