NGA Tiger Proje İnceleme


1

Selam Avcılar Takım!!

Her gün her saat farklı fırsatları kovalamaya devam ediyoruz!! Bu yazımızda hep birlikte yeni bir projeyi inceleyeceğiz! Anlatacağımız proje, 2023’ün en önemli trendi olan Yapay Zeka ile ilgili!! Üstelik bol bol sıfırlı bir meme token’i var. Yani bir anda 100lerce X yapabilir. Haydi artık incelemeye başlayalım ve potansiyeline birlikte karar verelim!

Projenin AdI NGA Tiger

NGA TIGER Nedir?

NGATiger, BNB ağı üzerine inşa edilmiş bir proje ve halihazırda geliştirilmekte olan yapay zeka destekli ürünleri ile mevcuttaki yönetim sorunlarına çözüm sunmayı amaçlıyor! Token detaylarına geçmeden önce projenin teknolojisini daha iyi anlamak için; ilk olarak hızlıca yapay zeka ile oluşturdukları ürünlerine bir göz atalım!

Projenin ekosisteminde farklı kullanım alanları var.

 • Tiger Wars isimli bir Fight to Earn oyunları var. Oyuncuya Karşı Yapay Zeka modu ile geliştirilen projede oyun ödülü olarak BUSD coin dağıtılacağı belirtilmiş. Tiger Wars oyunu ile piyasadaki oyunlardan farklı olarak, kullanıcılara çok daha rekabetçi bir oyun deneyimi sunacaklarını vaat ediyorlar.
 • İkincisi; Yapay zeka destekli Telegram ve Discord botları OpenAI tarafından destekleniyor. Gelişmiş yeteneklere sahip bu botları kullanan kişiler bir çok şeye rahatça ulaşabilecekler.
 • Son olarak Yapay zeka destekli NFT’ler üretiyorlar. Toplam 300 adet olan bir koleksiyon! Burası oldukça önemli videonun ilerleyen bölümünde ayrıca detaylandıracağız, şimdilik bu bölüme bir virgül bırakıp devam edelim.

Proje henüz çok yeni, bu yüzden yol haritası bize önemli ipuçları verecek.2023 yılında yola çıkmışlar. Çok yeni oldukları için geliştirmeler halen devam ediyor. Ayrıca ekip; DAO yapısına geçildiğini ve Shibarium’da listelenmek için başvuru yaptıklarını bildirdi. Bunu yaparlarsa önemli bir iş yapmış olurlar. Çünkü meme token konusunda Shiba’nın ne kadar önemli olduğunu hepimizi iyi biliyoruz. Bu arada Likidite havuzlarındaki paranın 1 yıl boyunca kilitli kalacağını da belirtmişler; token fiyatlaması için bu önemli ve daha önemlisi de, birçok ülkede topluluklar oluşturmaya başladıklarını belirtiyorlar. Ayrıca takım; 40 milyon dolar market kepe sahip bir projeyle çalışan, Nijeryalı SMC grubu ile 1 hafta içinde çalışmalara başlayacakmış. Çok önemli diyorum çünkü biliyorsunuz meme tokenlerin en büyük güçleri kendi oluşturdukları toplulukları. Bu topluluk gücü sayesinde DOGE ve SHIBA gibi meme tokenlerin ne duruma geldiği gözümüzün önünde güzel örnekler! Yani bu gelişmeler NGA token adına olumlu olacaktır diyelim ve teknik detaylarına bakalım!

NGA’in fiyatı bol bol sıfırlı ve yaklaşık 300 bin dolarlık market cap’e sahip. Hacimlerin artmasıyla hızlı şekilde sıfırları silerek yoluna devam edebilir. Çünkü; projenin yol haritasında 15 merkezi borsada listelenme hedefi koymuşlar. Ayrıca şurası da önemli tokenin Hodler yani cüzdanında tutanlar kısmına baktığımızda; sadece 496 cüzdanda olduğunu görebiliyoruz. Zaten projenin oldukça yeni bir olduğundan bahsetmiştik. Tabiki bu durum tersi anlamda da risk içeriyor. Bu tip meme tokenler çok iyi kazançlara sebep olduğu gibi aynı oranda kayıplara da neden olabilir. Bu nedenle yatırım kararı alırken bizim anlattıklarımız dışında siz de kendi araştırmanızı mutlaka yapmalısınız.

Whitepaperdan Token ekonomisine baktığımızda; toplam arzı 100 milyar adet ve tamamı likidite havuzlarında veya piyasada bulunuyor. Sadece %10’luk bir miktarı borsa listelemeleri için kilitlenmiş durumda ki; bunu BSC Scan üzerinde inceleyebilirsiniz. Kontrat V2 olduğundan artık değiştirilemez. Bu arada tokeni listelemek için; Coinmarketcap ve Coingecko başvurusunu da yakın zamanda yapacaklarmış.

NGA şuan Pancakeswap üzerinde alım satıma açık, videonun açıklamalarına projenin sitesini ve direk pancakeswap takas linkini ekleriz. Sitesinde buradan basarak bağlanabilirsiniz. Alım ve satım takaslarda; silipaj olarak %8 kesinti olduğunu da unutmayın. Bu kesintinin %3’ü likidite havuzlarına, %5’si ise marketing ve topluluğa geri dönüyor. Tekrar hatırlatıyorum; siz de mutlaka kendi araştırmanızı yapın ve kafanıza takılan sorular olursa projenin ekibine mutlaka sorun.

Ayrıca ekibin bildirdiğine göre yakın zamanda audit yani denetim raporları yayınlanacak. Bu da kontrata ve tokene olan güveni arttıracaktır. Son olarak da videonun başında bahsettiğimiz NFT bölümünün detaylarına gelelim.

Toplam 300 NFT ‘den oluşan koleksiyon, şuan Binance NFT ’de satışta. Yapay zeka tarafından oluşturulmuş bu “Tiger Wars” NFT karakterleri oyun başladığında lazım olacak. Bu NFT’leri temin etmenin bir yolu daha var. Pancakeswap’dan 750 milyon NGA tokeni alıp, yakım yapanlara bu NFT’lerden gönderiliyormuş. 750 milyon adet NGA Tiger token yaklaşık 2 bin dolara denk geliyor. NFT’lerin Binance’deki adet fiyatı ise 3bin $ civarında. Ekibin bildirdiğine göre şuan bir kişi bu miktar tokeni yakıp bir adet NFT kazanmış. Oyun son haliyle şekillenip sonrasında daha fazla insana yayılıp, topluluk güçlendikçe; NFT fiyatları da yükselebilir.

Ayrıca ekip; topluluğu büyütmeye ve güçlü hale getirmeye özen gösteriyor. Gelen bilgiye göre; projenin büyümesini engellemek isteyen bir balina 8 milyar token sattıktan sonra, ekip bu tokenlerin hepsini topladı ve haftalık %1 oranla yakıma başladı. Yani zaman geçtikçe toplam arz da azalmış olacak. Bugüne kadar da zaten toplamda 8.750.000 milyar token yakılmış durumda. Üstelik topluluğa özel olarak yapılan bir yakım etkinliği var. Projenin türk ekibi 20 Milyon token yakım yapana özel NGA TIGER T-shirt’ü gönderiyor.

Siz de projeyle ilgili olarak aklınıza takılan veya merak ettiğiniz her şeyi twitter ve telegram adreslerinden iletebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm linkleri videonun açıklamalarına ve yorumlarda en başa sabitleriz. Yatırım kararı alırken bizim anlattıklarımız haricinde, siz de kendi araştırmanızı mutlaka yapın.

Başka bir yazıda görüşmek üzere..

🐯 NGA Tiger WEB: https://ngatiger.io

🐯 NGA Tiger Twitter: https://twitter.com/NGATIGER_BSC

🐯 NGA Tiger Whitepaper: https://ngatigers-organization.gitboo…

🐯 NGA Tiger Telegram: https://t.me/ngatigerturkish

🐯 NGA Tiger Binance NFT: https://www.binance.com/en/nft/collec…

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Yeni pitbull potansiyeli görüyorum. Umarım bizi erken emekli eder:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.