Coinbase Base Testnet Rehberi


1

Coinbase’in Optimism ile gerçekleştirdiği Ethereum üzerindeki Katman-2 ağı olan Base ‘in ilk testnetlerini birlikte yapacağız. Basit işlemler ile yayınlanmış testnetleri yaparak, guild görevlerine katılacağız.

Bu nedenle rehberimizdeki tüm adımları yapmaya çalışın. Ayrıca, düzenli aralıklarla tekrar etmenizde fayda olacaktır.

Base Bridge

Öncelikle kendi Bridge’lerini kullanıyoruz. BURADAN platforma ulaşıyoruz. Burada Goerli ETH ağından Goerli BASE ağına ETH trasnferi yapıyoruz. Sonrasında tersi işlem yapıyoruz. Yani, Goerli Base ağından Goerli ETH ağına. Daha sonrasında aynı yerden Transactions bölümüne geçiyoruz. Burada Withdraw yaptıklarımızı onaylıyoruz. Bu işlemleri düzenli olarak yapmaya çalışın.

Axelar Bridge

Bu işlemi yapmak içn öncelikle Goerli ETH ağında aUSDC sahip olmamız gerekiyor.

Bunun için BURADAN Uniswap platformuna gidiyoruz. Goerli ağında cüzdanımızı bağlıyoruz. Eğer Goerli ETH cüzdanınızda yoksa BURADAN Faucete gidip test ETH isteyebilirsiniz.

Sonrasında, aUSDC kontrat adres;

0x254d06f33bDc5b8ee05b2ea472107E300226659A

Uniswapta aratıp ETH ile takas yapıyoruz.

BURADAN Axelar Bridge platformuna ulaşıyoruz. Goerli ETH ağından Goerli BASE ağına aUSDC transferi yapıyoruz. Tabii ki işlemin tersini yapmayı da unutmayın.

Orbiter Finance Bridge

Yukarıdaki işlemi tamamladıktan sonra BURADAN Orbiter sitesine ulaşıyoruz. Base ağından Polygon ağına ve diğer ağlara transferler yapın tam tersi şekilde, Polygon, Ethereum vb. ağlardan Base transfer yapın.

Sosyal Medya ve Guild Görevleri

BURADAN Quest bölümüne ulaşıp görevleri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, Guild Görevlerine BURADAN bölümden ulaşıp discord rolleri için görevleri tamamlamınz gerekiyor.

Woo Network Testnet

BURADAN platforma gidiyoruz. Base Goerli ağında cüzdanımızı bağlıyoruz. ETH, USDC, BTC paritelerinde takas yapıyoruz. Earn ve Stake bölümleri Base için henüz gelmemiş, takip ederiz. Geldiğinde bilgilendiririz.

Cat Attack — Game

BURADAN platforma gidiyoruz. Base Goerli ağında cüzdanımızı bağlıyoruz. Önce bir kedi mint ediyoruz. Sonra onu başka bir cüzdana gönderiyoruz. Yedek cüzdanlarınızdan biri olabilir. Sonrasında gelen kediyi Burn ediyoruz. En sonda Ninja Cat ile attack yapıyoruz. Attack butonuna basında altta yeni mint edilmiş kedilere saldrıp level atlıyoruz. Ağ üzerinde işlem sayımızı arttırmak için kullanabilirsiniz.

Dackie Swap

BURADAN detaylı rehberimize ulaşabilirsiniz.

Odos Swap

BURADAN platforma erişiyoruz. Base Goerli ağında cüzdanımızı bağlıyoruz. Swap bölümünden tüm tokenleri birbiriyle takas ediyoruz. Platformla ilgili hata ve önerilerinizle ilgili olarak BURADAN discord kanalına girebilirisiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 11
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bültenimize Katılın

  Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.