Kripto Köpek Balıkları, LTC 100 Dolara Doğru İlerlerken, Altı Ayda 108.000.000 Doların Üzerinde Litecoin Biriktirdiler.


0

Santiment’e göre Litecoin (LTC), aylar içinde 108 milyon dolardan fazla token biriktiren köpekbalığı adreslerinden gelen büyük destekle toparlanıyor.

Kripto analitik firması Santiment, köpekbalığı adreslerinin jetonu Temmuz 2022’den bu yana “agresif bir şekilde” biriktirdiğini ve bunun 100 dolara doğru itilmesine yardımcı olduğunu söylüyor.

Litecoin, 9 Kasım’da 50 doların altına düşmesinden bu yana fiyatını +%89 artırdı. 11+ yaşındaki madeni coindeki artışın sebepleri arasında, son altı ayda %4,92 artışla 1,15 milyon daha fazla coin ekleyen 100-10.000 LTC’ye sahip adresler yer alıyor.

Litecoin bu yazı yazılırken tam 100 dolar değerinde.

Santiment ayrıca merkeziyetsiz borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan Curve (CRV) için balina işlem etkinliğindeki artışa da bakıyor. Balina aktivitesindeki artış, potansiyel olarak yükseliş sinyalidir.

“Eğrinin dolaşımdaki arzı nispeten sabit kaldı ve balina işlemleri son zamanlarda fırlayarak büyük sahipler arasında artan etkileşim gösterirken, küçük ve orta ölçekli sahipler durgun kaldı.”

CRV, yazı yazarken 1,07 ABD Dolar değerindedir.

Son olarak Santiment, Bitcoin‘in (BTC) yaklaşık iki yıl öncesinden bu yana en yüksek kar-zarar oranını gördüğünü ve fiyatın 23.920 dolara ulaştığını ve bunun değerinin düşeceğinin sinyalini verdiğini söylüyor. Santiment, zarar işlemleri artmaya başlarsa, fiyatın tekrar yukarı çıkacağının sinyalini vereceğini söylüyor.

“Dünün kripto fiyatlarının bugün bir gerileme göreceğine dair birkaç uyarı işareti arasında, Bitcoin için 17 Şubat 2021’den bu yana en yüksek kar/zarar işlem oranı da yer alıyor. Zarar işlemleri şimdi birikirse, fiyatların hemen eski haline dönmesi daha olasıdır.”

Bitcoin, bu yazı yazılırken 23.800 dolardan işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.