Yapay Zeka Terra Classic (LUNC) Fiyatı İçin Ne Dedi?


0

Çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin orijinal zinciri olan Terra Classic ( LUNC ), 2023’ün başından bu yana daha geniş kripto pazarının yanı sıra sağlam bir büyüme yaşadı.

Özellikle, düşüşten sonra, LUNC topluluğu, yatırımcılar arasında Terra Classic’in ilgisini korumak için daha geniş kripto sektörünün desteğiyle bağlantılı olarak çeşitli önlemler aldı. Yapay zeka ( AI ) son zamanlarda OpenAI’nin ChatGPT’si gibi araçlarla gündeme geldiğinden beri, yatırımcılar kripto para birimi fiyatlarının yönünü tahmin etmeye yardımcı olması için derin öğrenme algoritmalarına yöneliyor .

Özellikle PricePredictions’ın makine öğrenimi algoritması, LUNC’nin 28 Şubat’ta yayınlandığı tarihteki mevcut fiyatından hafif bir düşüşle 0,000172 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Yapay zeka tahminleri , Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergeler kullanır.

LUNC şu anda son 24 saatte %2,58 ve önceki haftaya göre %0,90 artışla 0,0001731 $’dan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 1 milyar $’ın biraz üzerinde. Mevcut durumda, Terra Classic, yaklaşık 0,00016 $ gibi kayda değer bir destek seviyesine sahip, bu arada ilk direnç bölgesi 0,00019 $ seviyesinde.

USTC’yi proje için önemli bir geri dönüşte yeniden sabitleme girişimini görebilecek iddialı bir topluluk planı, önümüzdeki haftalarda LUNC fiyat hareketi için bir başka önemli motive edici olabilir. 

Bu plana dikkat etmek önemlidir, çünkü eğer gerçekleşirse, bu bir fiyat artışının katalizörü olabilir ve mevcut ticaret aralığının sonu olabilir. 0,00019$ fiyatı yaklaşırken, bu rallinin uygulanabilirliği için belirleyici bir test görevi görecek.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.