Kripto Diplerini Arayan Yatırımcı, Yeni Yükseliş Turunun Bu Yıl Başlayabileceğini Söyledi – İşte Hedefleri


0

Devam eden kripto ayı piyasasının mevcut dibini isabetli bir şekilde değerlendiren bir yatırımcı, Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum’un ( ETH ) önümüzdeki ay yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Risk sermayesi firması Placeholder’ın ortağı Chris Burniske, 255.200 Twitter takipçisine, Nisan ayında Bitcoin’in 30.000 doların üzerine çıkacağını ve Ethereum’un 2.000 doların üzerine çıkacağını söylüyor .

Ancak Burniske, fiyat hareketlerinin makroekonomik güçlere bağlı olduğunu düşünüyor .

“Şubat ayının büyük bir bölümünde dolar ve oranlar yükselirken, kripto orada asılı kaldı. İlk ikisi düşmeye başlarsa, BTC 25.000 doları zorlayabilir ve ETH/BTC bunun yanında ilerlerse, başka bir havai fişek turu alabiliriz.”

Placeholder ortağı ayrıca, BTC’nin 2022 dördüncü çeyrek düşük seviyelerinin altına düşeceğini tahmin eden tacirlerin “hayal ürünü” olduğunu düşündüğünü söylüyor .

Bitcoin bu yazı yazılırken 22.525 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %0,48 arttı, ancak son yedi günde yaklaşık %4 düştü. BTC, 2023’ün başından bu yana %35’ten fazla artış gösteriyor.

Ethereum, yazı yazılırken 1.577 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, geçen gün yaklaşık %1 arttı, ancak geçen hafta yaklaşık %3,5 düştü. ETH, yılın başından bu yana %31’den fazla arttı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.