Kripto Borsası Binance, Shiba Inu (SHIB) ve Diğer Üç Altcoin’i Doğrulanabilir Dijital Varlıklar Olarak Ekliyor


0

Hacim olarak dünyanın en büyük kripto değişim platformu, doğrulanabilir kripto varlıkları listesine Shiba Inu ( SHIB ) ve diğer üç altcoini ekliyor.

Yeni bir şirket blog gönderisinde Binance, rezerv kanıtı tanımlama sistemine bilgileri güvende tutan bir doğrulama yöntemi olan sıfır bilgi (zk) SNARKS’ı tanıttığını söylüyor .

Binance ayrıca SHIB, Polkadot ( DOT ) ve Ethereum ( ETH ) meydan okuyucusu Solana ( SOL ) dahil olmak üzere dört altcoin ve fan token odaklı kripto projesi Chiliz’i ( CHZ ) eklediğini söylüyor .

“Kullanıcı fonlarında şeffaflık sağlama çabalarını sürdüren Binance, hassas bilgileri özel ve daha güvenli tutan sıfır bilgili bir doğrulama yöntemi olan zk-SNARK’ları rezerv kanıtı (POR) doğrulama sistemine dahil etmekten heyecan duyuyor.

Yükseltmeye ek olarak, sisteme dört yeni token eklendi: SHIB, DOT, CHZ ve SOL, böylece doğrulanabilir varlıkların toplam sayısı Binance’teki 13 popüler tokene ulaştı.”

Binance’e göre yatırımcılar, firmanın önümüzdeki haftalarda POR listesine daha fazla dijital varlık ve güvenliği artırmak için ek zk-SNARK’lar eklemesini bekleyebilir.

“Binance, önümüzdeki haftalarda POR sistemine daha fazla token eklemeyi planlıyor ve doğrulama işlevini daha güvenilir, güvenli ve özel hale getirmeye devam edecek. Bu, zk-SNARKs uygulamamızın ilk versiyonu ve sistemi iyileştirmeye devam edebilmek için topluluktan geri bildirim almayı dört gözle bekliyoruz.”

Binance, rezervlerin yatırımcı varlıklarına bire bir oranına sahip olduğunu kanıtlamanın bir yolu olarak geçen Kasım ayında rezerv kanıtı listesini yayınladı .

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.