Kripto Balinaları Hangi Kripto Paraları Topluyorlar


0

Balina lakaplı kripto yatırımcıları, piyasa değerine göre en büyük iki dijital varlık olan Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) dahil olmak üzere yüz milyonlarca değerinde kripto varlığını aniden hareket ettiriyor.

Balina izleme platformu Whale Alert’ten gelen yeni veriler, kripto balinalarının son 24 saat içinde 317 milyon dolar değerinde BTC, ETH, Polygon ( MATIC ) ve XRP taşıdığını tespit etti.

Taşınan en büyük kripto miktarı, yüksek net değere sahip bir yatırımcı aniden 7.200 BTC’yi bilinmeyen bir cüzdandan diğerine kaydırdığında 165 milyon doların üzerinde kral kripto oldu .

Zengin bir tüccar ayrıca , bilinmeyen bir cüzdandan ABD merkezli en büyük kripto değişim platformu olan Coinbase’e yazı yazarken 39.122.083 $ değerinde 24.768 ETH taşıdı .

Başka bir zengin yatırımcı , yazı yazarken 5.716.200 $ değerinde olan 5.212.794 MATIC’i aniden Polygon blok zincirinden bilinmeyen bir cüzdana karıştırdı .

Hareket halinde olan son kayda değer sanal varlık, Ripple Labs’ın ödeme platformunu çalıştırmak için kullanılan kripto para birimi olan XRP idi. Balinalar, dört farklı işlemde yaklaşık 105 milyon dolar değerinde XRP taşıdı:

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.