Kripto Analisti ‘Polygon Killer’ Aribtrum Hakkında Uyarı Verdi, ARB’nin Asla O Seviyelere Ulaşmayacağını Söyledi


0

Popüler bir kripto analisti, yatırımcıları Ethereum ( ETH ) ölçeklendirme çözümü Arbitrum ( ARB ) için yeni piyasaya sürülen tokenin olası gelecekteki fiyatı konusunda gerçekçi olmaları konusunda uyarıyor .

Yeni bir YouTube videosunda, InvestAnswers’ın anonim sunucusu, ARB’nin birdenbire 100 dolara çıkma olasılığı hakkındaki “sahte hopium” internet gevezeliğine karşı çıkıyor.

“Eğer bu gerçekleşirse, Arbitrum’un tam seyreltilmiş piyasa değeri 1,3 trilyon dolar olur. Asla buna değmeyecek, tamam mı? Olayları perspektife koyun. Ne okuduğunuza dikkat edin ve bir peçetenin arkasına numaralarınızı yazın, ‘Ah, bir dolara bir şey alıp 100 dolara satabilirim’ demeyin. Hayır, olmayacak.”

InvestAnswers, 443.000 abonesine, Arbitrum’un büyük ölçüde merkezileştiğinden, büyük ölçüde balinaların elinde toplandığından ve hala token dolaşımının %87,2’sinin kilidi açılmak üzere kaldığından endişe duyduğunu söylüyor.

InvestAnswers sunucusuna göre, Arbitrum’un 13 milyar doların üzerinde tamamen seyreltilmiş bir piyasa değeri var ve bunun şimdiden Polygon ( MATIC ) ve Solana ( SOL ) gibi yerleşik diğer büyük sermayeli altcoinlerin tamamen seyreltilmiş piyasa değerinden daha yüksek olduğunu belirtiyor.

Arbitrum, token arzının %12,75’ini dağıtarak geçen hafta ilk airdrop’unu başlattı . Varlık, lansmanda 5,04 dolar civarında işlem görürken, yalnızca birkaç saat sonra hızla 1,19 dolara düştü.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.