Kripto Analisti; Ethereum Rakibinin Büyük Bir Patlamaya Hazırlandığını söyledi


0

Kasım ayında dipten Bitcoin ( BTC ) satın alan birkaç kripto analistinden biri, istikrarlı bir şekilde yükselen bir altcoinin büyük bir kırılmaya hazır göründüğünü söylüyor.

DonAlt adıyla anılan sahte tüccar, Ethereum rakibi ve birlikte çalışabilirlik protokolü Cosmos’un ( ATOM ) artık en iyi tablolardan birine sahip olduğunu söylüyor .

DonAlt, Bitcoin’in büyük bir düşüş olmadan rotasında kaldığını varsayarsak, ATOM’un acımasız bir ayı piyasasına göğüs gerdikten sonra büyük bir güce sahip olduğunu söylüyor.

“ATOM benim de en sevdiğim kripto paralardan biri ve harika gidiyor. Gerçekten çok iyi görünüyor. Bir süredir şilin yapıyorum…

ATOM tablosunu seviyorum. Sebep, diğer her şeyin nükleer bomba olması ve ATOM’un büyük bir altcoin ayı piyasası sırasında bir aralıkta kalması.

Ve bu yüksek aralık şundan daha fazla test edildi – Anne şakası yapmak istemiyorum. Fakat herneyse. Çok fazla kez test edildi. [Yüksek menzile] geri dönerseniz, çok iyi görünüyor. Bu, Bitcoin’e karşı, diğer her şey ise kitlesel olarak nükleer bombalar atıyor.”

DonAlt, ATOM’un direnci kırmak ve yaklaşık 15 $ olan mevcut fiyatından %46’lık bir artışla 22 $ ‘ a yükselmek istediğini söylüyor.

“[ATOM] boğa piyasasının dışında kaldı ve sonra bütün bir ayı piyasasının dışında kaldı ve bu bende de olmak istememe neden oluyor. USD çifti de harika görünüyor. Direnci iki kez test ettik. Görünüşe göre onu kırmak ve 22 dolara gitmek istiyor. Yani evet seviyorum. Grafiği beğendim, madeni parayı beğendim.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.