Justin Sun’ın Tron DAO’su Binance’e 180 Milyon Dolar Taşıdı


0

Justin Sun’ın Tron DAO’su tarafından yapılan beklenmedik bir işlem ağda göründü . Devasa işlem birkaç saat önce yapıldı: 180 milyon, bir Tron DAO cüzdanından Binance’e taşındı . Mevcut zamanlamayı düşünürsek, öngörülebilir gelecekte piyasada bir etki görebiliriz.

Justin Sun veya Tron DAO, en son işlemle ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadı, ancak kullanıcılar piyasada yaklaşmakta olan satın alma faaliyetinin potansiyeli hakkında şimdiden spekülasyon yaptı.

Zincir üstü verilere göre, balinalar bu kısa vadeli piyasa rallisi sırasında aktif olarak Bitcoin ve diğer varlıkları satın alıyor. Tron DAO’dan Binance’e yapılan en son işlem, Ocak ayında dijital varlık piyasasında tanık olduğumuz muazzam satın alma gücünün bir parçası olabilir. Ay boyunca, bizzat Justin Sun ve Tron DAO veya Tron’a bağlı cüzdanlar, Binance dahil olmak üzere farklı borsalara büyük transferler yapıyor. Ancak, bu işlemlerin çoğu, gerçek alım veya satım işlemlerinden ziyade dahili fon yeniden dağıtımına bağlıydı.

Ne yazık ki, bu fonların gerçekte nereye gittiğini belirlemenin belirgin bir yolu yok. Bununla birlikte, Binance’teki mevcut likidite ve piyasanın derinliği göz önüne alındığında, bu kadar büyük bir meblağın bile piyasa üzerinde büyük olasılıkla bir etkisi olmayacaktır . Tron’un kendisi borsadaki büyük işleme tepki göstermedi, varlığın fiyat performansı son birkaç gündür aynı seviyede kalıyor. Önceki performansına göre Tron, çoğunlukla piyasadaki genel eğilimi takip ediyor ve son birkaç haftadır yükselen Bitcoin, Ethereum ve diğer dijital varlıkların hareketini kopyalıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.