Hedera (HBAR) Kurucusu, 2023 İçin Büyük Hedeflerini Açıklıyor, Ağın İstikrarlı Büyümeyle Ayı Piyasasına Meydan Okuduğunu Söyledi


0

Proof-of-stake katman-1 blockchain Hedera’nın ( HBAR ) kurucusu , ağın geçen yılki kripto kışına meydan okumayı başardığını söyleyerek projenin bu yılki hedeflerini açıklıyor.

Hedera’nın kurucu ortağı ve CEO’su Mance Harmon, Paul Barron Network YouTube kanalındaki yeni bir röportajda kripto protokolü için iddialı yol haritasını ortaya koyuyor.

Harmon’a göre HBAR’ın temelleri, uzayan kripto ayı piyasasına rağmen geçen yıl iyileşti.

“Genel olarak, [4. Çeyrek] gerçekten iyi bir çeyrekti ve bu, aynı zamanda gerçekten güçlü bir büyüme gösteren önceki üç çeyreğe dayanıyor.

Benim için ilginç olan şey, kripto kışının gerçekten başlamaya başladığı dönem boyunca ve döngüler açısından gerçekten derin olan bu çukur boyunca, Hedera’nın kullanımı ve [toplam değer kilitlendi] açısından tam tersi yöne gitmesi. ve tüm ölçümler iyi görünüyor.

Harmon, Hedera’nın kripto endüstrisinde ölçeklenebilirlik sorununu gerçekten çözen ilk blockchain olacağına inandığı için HBAR’ın 2023’te büyümesini sürdüreceğine inandığını söylemeye devam ediyor.

“Endüstri çapında, endüstrinin henüz görmediği şey, gerçekten bir katman-1 ölçeğidir. İşlemleri işleme kabiliyetini ölçeklendirin, pazar için kabul edilebilir bir fiyat noktasında gerçekten yüksek verim ve önümüzdeki 12 ay içinde gerçek ölçeğe giden yolda bir sonraki adımı atacağız.

Bugün, bugün var olan ağda, halihazırda saniyede 10.000 işlem gerçekleştirme kapasitemiz var ve bu, 2019 sonbaharında yeniden başlattığımızdan beri orada.”

Harmon’a göre Hedera, meclis üyeleri tarafından yönetilenlere ek olarak topluluk tarafından yönetilen düğümleri eklemeyi planlıyor ve bu da blok zincirinin yeteneklerini büyük ölçüde genişletiyor.

“Bugün gerçekte bulunduğumuz yerden bir konsey ile ilerlemek için bir yol haritası belirledik, konsey üyelerinin her biri düğümleri çalıştırıyor, ilk ağın bugün işleyebileceği işlemleri işlemesini sağlıyor ve ardından konsey üyesi olmayan topluluk düğümlerini ekliyor…

Bu geliyor. Beklenti bu yıl. Ardından, bunun ötesindeki bir sonraki adım, genel verime katkıda bulunan diğer ağlar olan ek parçalar eklemektir.”

Hedera, yazı yazılırken günde %5’in üzerinde bir artışla 0,089 dolardan el değiştiriyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.