Analist, Ethereum Staking Token’ın İzleme Listesinde Yüksek Olduğunu Söyledi, İki Ek Altcoin İçin Ralli Öngörüyor


0

Bitcoin ( BTC ) boğa piyasasının sonunu getiren bir kripto analisti, patlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği bir Ethereum ( ETH ) tabanlı tokeni adlandırıyor .

Takma adla anılan kripto stratejisti Pentoshi , ETH staking projesi Lido DAO’nun yerel tokeni LDO’nun şu anda 3,10 $’lık önemli bir direnç seviyesinin üzerinde işlem gördüğü için önemli kazançlar elde etmesinin muhtemel olduğunu söylüyor.

“Bu seviyeyi [3.10$] takip edeceğiz. Üstünde havadan başka bir şey yok. Bir ara vermek ve verilirse tekrar test etmek istiyorum. Fiyat keşfi mümkün olduğu için izleme listemde üst sıralarda yer alıyor.” 

Yazma sırasında, LDO son 24 saatte yaklaşık %9 artışla 3,23 dolar değerinde.

Kripto analisti ayrıca radarını , stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan CRV’ye kilitledi. Pentoshi’ye göre CRV, düşük zaman diliminde (LTF) 1,14 dolarlık direnci kırdıktan sonra yükselişe geçti.

“CRV, LTF’lerde bunun için gidiyor.”

Yazım sırasında CRV, gün içinde %4’ün üzerinde artışla 1,25 $’dan işlem görüyor.

Pentoshi ayrıca , uzun süreli mitinglere tanık olacağını söylediği birlikte çalışabilirlik protokolü Synapse’yi ( SYN ) yakından izliyor .

“Sadece yavaş yavaş öğütüyorum. Son birkaç gündür benim için konumlandırmada değişiklik yok. Sadece bir sonraki hedef fiyat seviyesinin gelmesini bekliyorum.”

Yazma sırasında SYN, geçtiğimiz gün kesirli bir düşüşle 1,55 dolar değerinde.

Bitcoin’in kendisine gelince, Pentoshi, BTC’nin önceki bir direnç seviyesini desteğe dönüştürdükten sonra yükselişini sürdürdüğüne inanıyor.

“23.300$-23.700$ [direnişe destek] dönüşü. Potansiyeli yeniden test edin. Yukarı hareketten sonra izlenecek ilk büyük nokta.”

Yazım sırasında Bitcoin, Pentoshi’nin yeni destek seviyesinin çok üzerinde 24.709 dolardan işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.