Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein Kripto Piyasası Görünümünü Güncelledi, Heyecanlandığı Bir Şeyi Söyledi


0

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, kripto piyasalarının en kötüsünün muhtemelen geride kaldığını ve dijital para birimlerinin geleneksel hisse senetlerinden ayrılma belirtileri gösterdiğini söyledi.

Kripto analisti Scott Melker ile yeni bir röportajda Sonnenshein, FTX çöküşünden ve diğer kripto sektörü aksiliklerinden kaynaklanan bulaşmanın artık endişelenecek bir şey olmadığını söylüyor .

“Düşecek olan ayakkabıların şimdiye kadar düştüğünü umuyorum. Kesinlikle, bir organizasyon olarak üzüldük ve kesinlikle ben, benim kadar uzun süredir kriptoda bulundum, FTX’te tökezleyen veya Genesis’in nasıl olduğunu görmek için bekleyen birçok insanı gördüğüme çok üzüldüm. çıkıyor. Ama temkinli bir şekilde iyimserim.”

Hisse senedi piyasaları dalgalanma gösterirken, kripto fiyatlarının nispeten dar bir değer kanalında kaldığını ve geleneksel finansal piyasalardan bağımsız olarak performans göstermeye başlayabileceklerini öne sürdüğünü söylüyor.

“Dürüst olmak gerekirse, şu anda hisse senedi piyasalarında tekrar gördüğümüz şeyin tekrar oynaklıkla birleşiminin, oranların nereye gittiğinden emin değilim, ancak kriptonun bir fiyattan oldukça sıkı bir bantta nasıl durduğunu görmeye başladığımı düşünüyorum. perspektif belki de işlerin hisse senedi piyasasından ayrıldığına dair işaretlerdir. Ve belki de çoğu yatırımcı için, piyasada olacak acıların artık orada olduğunu ve sindirildiğini düşünüyorlar ve bu sadece iflaslar veya iflaslar değildi, madencilerin üzerinde çok fazla baskı gördük. ve ekosistemin diğer parçaları.

Grayscale CEO’su, kriptonun yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyelerine dönüp dönmeyeceğinin net olmadığını, ancak göreli fiyat istikrarının genel olarak daha sağlıklı bir kripto sektörü sağlayabileceğini söylüyor.

“Umutluyum. Tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönüp dönmeyeceğimiz belli ki görülecek. Ancak, fiyatların biraz daha durgun hale geldiği bu tür ortamlarda, uzun vadeli oyuncuları ve kripto ekosistemini gerçekten inşa eden ve buna odaklanan insanları gerçekten ayıklamaya başlamanızın ilginç olduğunu söyleyeceğim. sadece hızlı para kazanmaya çalışmak ya da uzun vadede kriptoya gerçekten yatırım yapmamak.

Sonnenshein ayrıca yeni kripto kullanım durumu olan sıra sayılarından heyecan duyduğunu söylüyor. Sıralı Yazıtlar, bir Bitcoin’in ( BTC ) en düşük değeri olan satoshi üzerine yazılmış ve misli olmayan tokenlere (NFT’ler) benzer dijital varlıklardır.

“Eh, kesinlikle son birkaç aydır hızlanan bir şey de sıra sayıları fikri, bence bu çok ilginç. Bir endüstri olarak kriptonun yeni kullanım alanlarının kilidini açmaya devam etmesinden etkilenmeye devam ediyorum.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.