Geçen Hafta Kripto Piyasasında En İyi Performansı Gösteren Altcoinler


0

Bu popüler altcoinler, kripto haberlerini ve kripto para piyasası spot ışığını çaldı:

 1. Stacks(STX) fiyatı %142,98 arttı
 2. Conflux (CFX) fiyatı %91,06 arttı
 3. Ankr (ANKR) fiyatı 50,30% arttı
 4. Klaytn (KLAY) fiyatı 36,31% arttı
 5. Neo ( NEO ) fiyatı 34,83% arttı

Stacks (STX) Fiyatı Altcoin Kazançlarını Artırıyor

Stacks fiyatı 18 Şubat’tan bu yana hızla yükseldi. Beş gün içinde %150 arttı. Yukarı hareketin eğimi tamamen paraboliktir. 

Artışa rağmen, dijital varlık henüz 0,98 dolarlık ana direnç alanına ulaşmadı. Patlamayı başarırsa, STX 1,55 dolara kadar çıkabilir. Ancak bunu başaramazsa, bunu 0,62 dolardan 0,382 Fib geri çekilme destek seviyesine bir düşüş takip edebilir.

Conflux (CFX) Fiyatı Kritik Alanın Üzerinde Hareket Ediyor

Conflux fiyatı, son iki gün içinde büyük bir artışa saplandı. Bu süre zarfında, bir yıldan uzun süredir direnç görevi gören 0,20 dolarlık yatay alandan da çıktı. 

Altcoin bu alanın üzerinde olduğu sürece trend yükseliş olarak kabul edilir. Bu durumda, bir sonraki direnç 0,60 dolarda olacaktır. 

Ankr (ANKR) 10 Ayın En Yüksek Fiyatına Ulaştı

ANKR yılbaşından bu yana hızla arttı. Yukarı hareket 21 Şubat’ta hızlanarak 0,057 dolara ulaştı. Ancak, fiyat uzun bir üst fitil oluşturdu ve o zamandan beri düştü. 

Ana direnç alanı 0,057 dolarda. 2022’nin başından beri hem destek hem de direnç görevi görüyor . ANKR fiyatı patlak verirse 0,08 dolara hareket edebilir. Ancak, bir ret gerçekleşirse ANKR, 0,036 dolardan 0,5 Fib geri çekilme destek seviyesine düşebilir.

Birkaç uzun üst fitilin varlığının ve ardından gelen düşüşün, geçtiğimiz hafta ezici bir çoğunlukla olumlu performans göstermesine rağmen, kripto varlığının son 24 saat içinde en büyük kaybeden olmasına neden olduğunu belirtmekte fayda var.

Klaytn (KLAY) Direnci Aşmayı Başaramadı

KLAY fiyatı, Mayıs 2022’den bu yana 0,34 $ direnç bölgesinin altında işlem görüyor. Geçen haftaki büyük artışa rağmen KLAY, yine de bu seviyenin üzerinde kapatamadı. Bunu yapmak, 0,47 dolara yakın bir yüksekliğe yol açabilir. 

Bununla birlikte, KLAY fiyatı kırılmazsa, 0,24 dolarlık destek seviyesine geri düşebilir.

Neo (NEO) Altcoin Dirençten Çıktı

NEO fiyatı , 17 Şubat’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktığından beri arttı. Yukarı hareket 21 Şubat’ta 15,80$’a ulaştı. Ancak, fiyat o zamandan beri düştü.

Şu anda NEO, 1,20 dolarlık yatay destek alanının hemen üzerinde işlem görüyor . Sıçrayırsa, tekrar 15,50 dolara yükselebilir.

Bununla birlikte, bir arıza takip ederse, fiyat önceki yükselen paralel kanal olan 11 $’a dönebilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.