GameSwift Nedir?


0

Giriş

Tek bir coine yatırım yaparak birçok coin kazandığınızı düşünün. $GSwift coin stake edenler ekosistemden çıkan oyunlardan ödül olarak alıyor. Ayrıca platformda cüzdan bağlamadan veya gas fee ödemeye gerek kalmadan oyun oynayabilirsiniz. GameSwift teknolojisiyle web3 oyunları oluşturmak her zamankinden daha kolay hale geldi. Geliştiriciler ve oyuncular için yenilikçi ürünlerden oluşan ekosistemin tamamını keşfedin. Yeni bir oyun çağı başlıyor. Şimdi biraz daha derinlemesine bakalım.

Misyon

GameSwift Studio’nun misyonu, en iyi blokzincir tabanlı oyunları incubate yani kuluçkalamak, geliştirmek ve tanıtmaktır. Geliştiriciler oyunu inşa etmeye odaklanırken, GS de baştan sona diğer teknik işlemleri hallediyor.

GameSwift Nedir?

GameSwift, belirli oyunlar için talep üzerine tasarlanan, oyunlar için optimize edilmiş Layer-1 ve zkEVM paketlerinden oluşan modüler bir blokzincirdir. Ekip zkEVM’den yararlanarak gaz maliyetlerini azaltmayı, ölçeklemeyi ve zincir üstü gizlilik sunuyor.

GameSwift, oyun geliştiricilerin dApp’lerini zkEVM’de verimli ve güvenli bir şekilde konuşlandırmaları için optimize edilmiş SDK tabanlı bir altyapı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda modüler ekosistem içinde oluşturulan oyunların diğer ağlardan izole edilmemesini sağlayan çok zincirli GameSwift Platformunu sunuyor. Platform, aynı zamanda web3’e aşina olmayan, kripto paralarla ilgilenmeyen oyuncuların da ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

GameSwift’in Amacı Nedir?

GameSwift’in uzun vadeli hedefi, geliştirme stüdyolarının, tek noktadan çoklu zincir platformu aracılığıyla hem web3 hem de web2 oyuncuları için kolayca erişilebilen özel oyun listelerini oluşturup piyasaya sürmeleri için başvurulacak blokzincir ağı olmak. GameSwift, oyunları ve oyuncuları tek bir yerde birleştirerek dünyanın en büyük web3 oyun topluluğunu yaratmayı hedefliyor.

GameSwift ID

GameSwift ID, ekosistemin amiral gemisi altyapı ürünü olup, kullanıcıların en sevdikleri oyunlara ve uygulamalara tek bir hesap ve tek bir kimlik bilgisi seti ile kolayca giriş yapmalarını sağlıyor.

GameSwift Kimliğin’izi oluşturarak, hangi zincirden veya hangi oyundan kaynaklandığına bakılmaksızın tüm oyun başarılarınızı, istatistiklerinizi ve varlıklarınızı (NFT’ler dahil) hepsi tek bir yerde, tamamen birlikte çalışabilir profil oluşturabileceksiniz.

Tüm bunlar, MetaMask, Phantom ve Trust Wallet dahil başlıca web3 cüzdanlarıyla çoklu zincir uyumluluğuyla desteklenen “Verilerin Birlikte Çalışabilirliği” kavramına yönelik yenilikçi yaklaşımları sayesinde oluyor. Böylece platform %100 merkeziyetsiz oluyor ve platform sizin varlıklarınız üzerinde herhangi bir söz sahibi olamıyor.

GameSwift ID’nizle oturum açıp diğer oyuncularla sorunsuz bir şekilde etkileşimde bulunabiliyoruz. Platformda bulunan yüksek kaliteli ürünlerden en sevdiğiniz tarzda bir oyunu seçebilirsiniz. Bu arada, İlk Oyun Teklifleri (IGO’lar) ve İlk NFT Teklifleri (INO’lar) dahil olmak üzere halka açık satış teklifleri oluyor onlara da göz atabilirsiniz.

GameSwift SDK

GameSwift SDK, geliştiricilerin oyunlarını sorunsuz bir şekilde web3’e uyarlamasını sağlar. Bu özellik sayesinde geliştiricilerin güvenlik açısından kritik uygulamaları dağıtmak için blokzincire özgü yeni programlama dillerini öğrenmelerine gerek kalmamış oluyor.

Geliştiriciler GameSwift SDK ile gerekli tüm web3 araçlarına, özel olarak optimize edilmiş API tabanlı teknik modül aracılığıyla kolayca erişebiliyor. Bunlar arasında Unreal ve Unity Game Engine Connector, Kolay Kullanıcı Girişi ve Oyun Profili Erişimi [GameSwift ID], Gelişmiş Analitik Erişimi [GameSwift Collector], Token ve NFT Dağıtıcısı [GameSwift Platformu] ve Oyun Yükleme, Güncelleme ve Başlatma gibi güçlü özellikler yer alan modüller.

GameSwift ile işbirliği yapan Oyun Geliştiricilerinin tüm bu araçlarla, zaman alan web3 entegrasyonları konusunda endişelenmelerine gerek kalmıyor ve tamamen ürünlerini oluşturmaya odaklanabiliyorlar. GameSwift SDK, API’lerle birleştirildiğinde iş ortaklarının ilgili tüm web3 entegrasyonlarını haftalar, hatta aylar yerine birkaç saat içinde uygulamasına olanak tanıyor.

Oyun ve blokzincir geliştiricilerinden, oyun ekonomisi uzmanlarından ve pazarlama sihirbazlarından oluşan birinci sınıf bir ekibe sahip. GameSwift Studio’da toplanan oyun için optimize edilmiş ekosistemimiz ve kapsamlı disiplinler arası bilgi birikimleri sayesinde, oyunların ilgi çekmesine ve aktif oyunculardan oluşan canlı topluluklar oluşturmanın yolunu açıyorlar. GS bunun için yardımcı olacak gerekli tüm araçları sağlıyor.

GameSwift Analytics

GameSwift Analytics, yaptığınız işlemler ile ilgili sonuçları hızla artırmanıza ve gelişiminizi hızlandırmanıza yardımcı olacak benzersiz araçlar sağlıyor. İster oyuncu olun ister oyun stüdyosu veya lonca gibi bir oyun protokolünün sahibi olun, verileri daha derinlemesine incelemek için tasarlanmış kapsamlı ürünlerden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıntılı istatistikler ve gelişmiş tahmin modelleri sayesinde kullanıcı, projeyi yöneten dinamikleri daha derinlemesine anlayabilir ve onu katlanarak geliştirecek stratejiler geliştirebilir.

Roadmap

Projenin roadmap’i de dolu dolu ilerliyor. 2024 yılında bizleri harika yenilikler bekliyor. Testnet sürecinden bahsetmiştik zaten. Yeni borsa listelemeleri gelecek. RWA Gerçek Dünya Varlıkları entegrasyonu başlayacak. Yeni özellikler tanıtılacak. Platformda 100’den fazla oyun olacak.

GSwift Coin

Ekosistemin yönetişim coini GameSwift. $GSWIFT, LayerZero teknolojisi tarafından desteklenen blok zincirler arasında sorunsuz bir şekilde aktarılabilen bir omnitoken. $GSWIFT’i birden fazla blok zincirde zahmetsizce taşırken LayerZero’nun gerçek gücünü deneyimlemiş oluyoruz. Oyunun kurallarını değiştiren hizmet yelpazesiyle $GSWIFT, Web3 oyun tokenleri için yeni standartlar belirliyor.

Toplam arzı 1.396.500.000 adet ve CMC verilerine göre 62.620.000’i dolaşımda. Coini Bybit MEXC ve Bitget borsalarından temin edebilirsiniz. Aynı zamanda Uniswap’da da mevcut. Coin hem Ethereum hem de Arbitrum ağlarında mevcut. Son dönemde ATH seviyelerine oldukça yakın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.