Ethereum Üzerine İnşa Edilen AI Kripto Projesi, Yapay Zeka Hype Yoğunlaştıkça Yedi Günde %175 Arttı


0

Yapay zeka odaklı bir kripto projesi, AI teknolojisine olan ilgi ve benimsenmede sektör çapındaki patlamanın ortasında patlıyor.

Ethereum tabanlı proje SingularityNET (AGIX), sadece bir hafta içinde %175’lik bir artışla 0,16 Dolar’dan 0,44 Dolar’a sıçradı.

SingularityNET, bireysel AI algoritmalarından bağımsız AI uygulamalarına kadar değişen yapay zeka hizmetleri için blok zincir tabanlı bir pazar yeridir.

Projenin arkasındaki ekip, merkezi olmayan finans (DeFi), robotik, biyoteknoloji, oyun, medya ve kurumsal düzeyde yapay zeka gibi alanlarda büyümeyi ve token kullanımını artırmak için bir proje ekosistemi oluşturmak için çalıştığını söylüyor.

Proje ayrıca, SingularityNET blok zinciri köprüsü aracılığıyla gönderilen 200 milyondan fazla token ile bir işlem kilometre taşını duyurdu.

Köprü, kripto sahiplerine Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) ağlarına ve ağlarından belirteç aktarma yeteneği vermek için tasarlanmıştır.

SingularityNET, geçen hafta patlayan yapay zeka odaklı tek kripto varlığı değil.

Yapay zeka ile blockchain teknolojisini bir araya getirmeyi amaçlayan bir başka platform olan Fetch.ai (FET) 0,26 dolardan 0,47 dolara yükseldi. Bu, %80’lik muazzam bir artış.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.