Ethereum (ETH) Rakibi, Yeni İyileştirme Telaşının Ortasında GitHub Günlük Geliştirme Aktivitesine Hakim Oluyor


0

Bir Ethereum ( ETH ) rakibi, geliştirme barındırma platformu GitHub’da günlük geliştirme etkinliği açısından Cuma günü listelerin zirvesine çıktı.

Sahte kripto analisti Bagsy, Twitter hesabı ProofofGitHub aracılığıyla, Cardano’nun ( ADA ) günlük GitHub geliştirme etkinliğinde diğer tüm kripto projelerine liderlik ettiğini gösteren bir tablo paylaştı.

ProofofGitHub, kripto analitik firması Santiment tarafından desteklenmektedir.

Bu haftanın başlarında Santiment, Cardano’nun son 30 gün içinde tüm kripto projeleri arasında birlikte çalışabilirlik blok zinciri Polkadot ( DOT ) ve korumalı alanı Kusama’nın ( KSM ) ardından üçüncü sırada yer aldığını belirtti .

Analitik firması, blockchain ekosistemlerinde meydana gelen yüksek miktarda geliştirme faaliyetinin,  insanların geleceğine inandıklarının sinyalini verebileceğini belirtiyor.

Girdi Çıktı Cardano’nun arkasındaki geliştirme ekibi Hong Kong (IOHK), Cuma günü projenin ağ oluşturma ekibinin P2P kod sorunlarını çözdüğünü ve bu hafta güncellenmiş ağ paketleri yayınladığını duyurdu .

ADA, yazı yazarken 0,365 dolar değerinde. Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %4’ten fazla düştü, ancak 0,25 dolar civarında işlem gördüğü 2023’ün başından bu yana %46 artışını sürdürüyor.

Bu yılki fiyat toparlanmasına rağmen ADA, Eylül 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 $’dan %88’den fazla aşağıda kaldı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.