Eskiden Kalma Ethereum Balinası Canlandı ve Binlerce ETH Transferi Yaptı


0

Kripto piyasaları mücadele etmeye devam ederken, uzun süredir uykuda olan bir Ethereum (ETH) balinası hafta sonu aniden canlandı.

Blockchain izleyicisi Lookonchain’e göre, Ethereum adresi Pazar sabahı erken saatlerde iki işlemde yaklaşık 16 milyon dolar değerinde 10.266 ETH taşıdı.

Cüzdan, ETH’yi 2017’de madencilik yoluyla elde etti ve son işlemlerden önce beş yıldan fazla bir süredir aktif değildi.

Bir dizi müteakip işlemde, Ethereum hazinesi sıçradı ve farklı bilinmeyen adreslerden oluşan bir telaşa bölündü, ancak Lookonchain’in bildirdiğine göre, sonunda yaklaşık 2 milyon dolar değerinde 1.322 ETH kripto borsası Poloniex’e gönderildi.

Daha önce atıl olan Ethereum cüzdanı şimdi yaklaşık 2.000 $ değerinde yalnızca 1.25 ETH’ye sahip.

Ethereum, yazı yazarken 1.578 dolar değerinde. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %0,87 arttı, ancak geçen hafta %3’ten fazla düştü. Ethereum, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.878 dolardan %67’den fazla düştü.

Diğer ilginç balina hareketleri açısından Lookonchain, bir kripto balinasının Binance kripto borsasından 1.9 milyon dolar değerinde 28.762 GMX ve 420.000 dolar değerinde 59.064 Gains Network (GNS) satın aldığını bildirdi.

Adres daha sonra, Lookonchain’in söylediğine göre, yeni satın aldığı GMX ve GNS’yi stake etti; bu, balinanın Arbitrum ekosistemi ve merkezi olmayan türev projeleri üzerindeki yükselişinin bir göstergesi.

GMX ve Gains Network, merkeziyetsiz türev borsalarıdır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.