En İyi Traderlardan Biri, Ethereum’un Roketleyeceğini Öngörüyor, Binance Coin BNB ve İki Düşük Sermayeli Altcoin Hakkındaki Düşüncelerini Güncelledi


0

Popüler bir kripto stratejisti, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’in (BTC) performansını yakalayacağına ve nihayetinde piyasa değerine göre en iyi kripto varlığını geride bırakmaya başlayacağına inanıyor.

Takma adı Altcoin Sherpa olan analist, 193.300 Twitter takipçisine, Ethereum’un Bitcoin (ETH/BTC) karşısındaki grafiğini takip ettiğini söyledi.

Kripto tüccarına göre, Bitcoin’in kısa vadede piyasaya liderlik etmeye devam edeceğine ve daha sonra Ethereum’un patlayacağına inanıyor.

“ETHBTC: Bu seviye civarında bir sıçrama görsem şaşırmam ama önümüzdeki aylarda 0,055’e (BTC) çıkacağını düşünüyorum. Bence BTC, Ethereum’dan biraz daha iyi performans gösteriyor ve ardından ETH daha sonra patlıyor. Çok yıllık bir birikimi vardı. Bu muhtemelen aynı durum.”

Yazım sırasında, ETH/BTC 0,065 BTC veya 1.824 dolardan işlem görüyor. Tüccarın grafiğine göre, 0,055 BTC (1.543 $) hedefine doğru bir hareket, haftalık zaman diliminde ETH/BTC için daha yüksek bir düşük kurulum olduğunu gösteriyor.

Altcoin Sherpa, kripto borsası Binance’in hizmet tokeni BNB’ye baktığında, piyasa değerine göre dördüncü en büyük kriptonun Mayıs 2022’den bu yana düşüş eğilimini sürdüren önemli bir direnç seviyesini aşmakla tehdit ettiğini düşünüyor.

“BNB: Bu alan ne zaman kırılacak? Kasım 2022’deki son sapmadan bu yana ilk iki günlük kapanış – bu 330 dolar seviyesini yakından izliyor.”

Bu yazının yazıldığı sırada BNB, tüccarın direnç seviyesinin biraz üzerinde, 337 dolardan işlem görüyor.

Sırada, gizlilik merkezli kripto projesi Mask Network’ün yönetişim belirteci MASK var. Altcoin Sherpa’ya göre, MASK yükseliş eğilimli görünüyor ancak bir sonraki ayaktan önce bir geri çekilmeye tanık olması muhtemel.

“MASK: Çok güçlü görünüyor ama bir direnç alanında; bir dip satın alma fırsatı için 5 doları arardı. 5-4,50 dolar sağlam bir giriş alanı gibi görünüyor.”

Yazım sırasında MASK 5,88 dolar değerinde.

Tüccarın radarındaki son altcoin, merkezi olmayan borçlanma protokolü Liquity’dir (LQTY). Altcoin Sherpa, LQTY’nin şu anda bir sonraki ralliye hazırlık olarak konsolide olabileceğine inanıyor.

“LQTY: Bunu izliyorum.”

Tüccarın grafiğine bakıldığında, 2,39 $’ın altındaki yükseliş görüşünü geçersiz kılarak mevcut fiyatlarla LQTY biriktirmek istiyor gibi görünüyor. Yazma sırasında, LQTY 2,41 $ değerindedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.