Elon Musk’tan İlham Alan Shiba Inu (SHIB) Rakibi Yeni Kripto Borsa Listesinde Yükseldi


0

Bir Shiba Inu ( SHIB ) ve Dogecoin ( DOGE ) rakibi, Kore merkezli popüler bir kripto borsasından yeni destek aldıktan sonra sıçrama yapıyor.

Son zamanlarda piyasa değerine göre ilk 100 kripto varlığı arasına giren Floki Inu (FLOKI), listeleme haberi yayıldıkça 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,00004089 $’dan 0,00004701 $’a sıçradı – bu da %15’lik bir artışı temsil ediyor .

O zamandan beri %4,4’lük bir artışa geri dönen sıçrama, FLOKI sürekli ticaretinin  DigiFinex’te canlıya geçmesiyle geldi.

“FLOKI perpetuals DigiFinex’te yayında!

Artık DigiFinex borsasında 100 kata kadar kaldıraçla FLOKI ticareti yapabilirsiniz!

DigiFinex, Floki’yi borsa kullanıcıları için daha erişilebilir hale getirmek için bir FLOKI/USDC çifti de listeledi!”

Teknoloji kralı Elon Musk’ın yavrusundan ilham alan FLOKI , geçen hafta %12,5, son iki haftada %5 ve son 30 günde %36 arttı.

Meme parası şu anda 2023’ün açılışından bu yana kripto pazarlarının geri kalanını büyük bir farkla geride bıraktı ve şu anda yerel zirvelerden bir düşüşten sonra bile 1 Ocak’tan bu yana %520 arttı.

Binance’in Trend Olan Altcoinler listesine göre  Floki Inu geçen ay en hızlı yükselen kripto paralardan biri oldu.

Geçen ay, Dubai merkezli kripto borsası Bybit,   Floki Inu kalıcı sözleşmelerine 12,5 kata kadar kaldıraç desteği eklediğini açıkladı .

Yine Şubat ayında FLOKI’nin arkasındaki ekip,   BNB Zincirindeki ikinci en büyük merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi olan Venus Project ile iş birliği yaptığını duyurdu İşbirliği, FLOKI sahiplerinin madeni paralarını diğer kripto varlıklarını ödünç almak için teminat olarak kullanmalarına izin verecek.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.