Doğru Bir Şekilde Bitcoin Dibini Yakalayan Analist, Yatırımcıların “Son Push” İçin Hazırlanması Gerektiğini Söyledi, Ethereum ve Dogecoin’deki Görünümü Güncelledi


0

Bitcoin’in son düşüşünü doğru bir şekilde 23.000 doların altına çeken bir tüccar, artık piyasaya yeniden girmeye hazır olduğunu söylüyor.

Sektörde Akıllı Sözleşmeci olarak bilinen sözde analist, geçen hafta BTC’nin 22.000 dolara kadar düşmesi beklentisiyle stablecoin’lere geçtiğini açıkladı.

Bitcoin, yaklaşık 24.200 $’lık son yüksek seviyeden 22.700 $ aralığına geri döndüğüne göre, tüccar, en iyi kriptonun piyasaya bir kez daha dalmayı haklı çıkaracak kadar düşük olduğunu söylüyor.

Yeni BTC hedefi 25.000 doların üzerinde.

“BTC’de W5’e doğru eğilmek devam ediyor ve şimdi 25.000 $’lık zirveleri alıyor.

Bu, önümüzdeki birkaç ay içinde daha derin bir düşüş yaşamadan önce, günlük yükselişteki son yükseliş olabilir. Bence bundan en iyi şekilde yararlanın.”

Tüccar, analizi için Elliot dalga teorisini kullanıyor; bu teori, tüccarların psikolojisinin genellikle tahmin edilebilir yüksek ve alçak dalgalar halinde çizelgelerde oynadığı fikrine dayanıyor.

Smart Contracter, kendisinin de Ethereum (ETH) biriktirmeye başladığını söylüyor.

“İlginç bir şekilde ETH, 0.618 yakınında destek bularak yalnızca 3 dalgada yükseklerden geri çekildi.

Yani ETH başka bir ayak için hazırlanıyor olabilir. Sadece bu da değil, bence ETH/BTC hala düşüş eğilimi gösteriyor, bu da BTC’nin burada da dibe vurduğu ve daha iyi performans gösterdiği anlamına geliyor. Yavaş yavaş tekrar açığa çıkıyorum.

Tüccar, Dogecoin (DOGE) konusunda da iyimser ve popüler memecoinin haftalardır BTC’ye karşı güç kazandığını söylüyor.

“4 saatte burada DOGE/BTC üzerinde oldukça güzel bir temel oluşuyor. Bu birikim bence sonsuza kadar sürmeyecek.”

Bitcoin, son 24 saatte %1 düşüşle yayınlandığı sırada 22.900 dolarda. Ethereum %0,9 düşüşle 1.643 dolarda ve Dogecoin son gün %3 düşüşle 0,091 $’da.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.