Cüzdanını Kontrol Et ! $FLR Token Airdrop


0

Yaklaşık İki yıldır beklenen Flare token airdrop dağıtımı 10 Ocak günü başlıyor. Hafızaları tazeleme zamanı geldi!

12 Aralık 2020’de alınan snapshot (cüzdan resmi) göre, cüzdanınızda var olan her 1 XRP için 1 adet FLR token almaya hak kazanacaksınız. Airdrop dağıtım işlemi, salı günü TSİ 02.59’da gerçekleşecek. Uygun şartları sağlayan kullanıcılar $FLR alabilecekler. İlk etapta coinlerinizin sadece %15’i dağıtılacak. Dağıtımın devamı topluluk tarafından belirlenecek.

Binance, Kraken, Coinbase, Bitfinex, OKX, Bybit’in gibi global borsaların yanı sıra BtcTurk, Paribu, Bitexen ve Icrypex gibi Türk borsaları da airdrop’u destekliyor. Snapshot günü cebinizde XRP coin vardıysa koşulsuz bir şekilde cüzdanınıza gelecek.

Salı günü gerçekleşecek airdrop’un devamı da gelecek. Dağıtımların sonraki aşamaları, Flare Geliştim Teklifi 01 oylamasıyla topluluk tarafından belirlenecek. Teklif topluluk tarafından kabul edilirse, token dağıtımının %85’lik kalan bölümü (her 1 XRP için 0.8562 FLR token) zincir üstünde dağıtılacak. Oylama, ilk airdrop’un yapılmasından sonra düzenlenecek.

36 ayda tamamlanacak

FLR token dağıtım programı, her 1 XRP için toplamda 1.0073 FLR token olacak şekilde, 36 ayda tamamlanacak.

Kullanıcılar ağın merkeziyetsiz çalışmasına destek olmak adına Flare tokenlerini Oracle’a delege edebilecekler. Bu kullanıcılar enflasyonist ödüllerden kazanmaya başlayabilecekler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.