Coinbase , SEC’in Wells’in Düzenleyici Kısmıyla İlgili Açıklamalarda Bulundu


0

Coinbase’in baş hukuk sorumlusu Paul Grewal, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından kripto borsasına sunulan Wells Bildiriminin, düzenleyicinin bir bütün olarak sektöre düşman olduğunun bir işareti olduğunu söylüyor.

Geçen hafta SEC, Coinbase’e bir Wells Bildirimi gönderdi ve düzenleyici kurumun, menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği iddiasıyla ABD merkezli kripto para borsasına karşı yaptırım davası açmasını tavsiye etmek için bir “ön karar” verdiğini söyledi .

Coinbase, eylemin bir dizi listelenen kripto varlığının yanı sıra staking hizmeti Coinbase Earn, kurumsal platformu Coinbase Prime ve Coinbase Wallet’ı hedeflediğini söyledi.

Podcast sunucusu Laura Shin ile yaptığı bir röportajda Grewal, SEC’in Wells Notice’inin neden artık tüm kripto için bir mücadele olduğunu açıklıyor .

“Kamuya listelenmiş ciddi AML [kara para aklamayla mücadele] ve KYC [müşterini tanı] programlarından sorumlu olanlar, kural koymak için dilekçe veren ve hükümetle ilişki kurmaya çalışan kişiler bu şekilde muamele görebilir, başka hiç kimse bu şekilde muamele görmez. güvenli de. 

Ve bunun Coinbase’de sadece bir şans olmadığını anlamanın önemli olduğunu düşünüyorum. Bu, bir bütün olarak kriptoda bir atış. Ve bu nedenle, komisyon adına büyük bir aşırı erişim olduğunu düşündüğümüz şeye karşı savunmak için üzerimize düşeni kesinlikle yapacağız.

Ancak bu, Coinbase’in tek başına savaşması gereken bir savaş değil. Bu gerçekten tüm kripto para birimlerinin çok dikkatli bir şekilde dikkat etmesi gerektiğini düşündüğüm bir şey. Ve SEC ile uğraştığımız tüm bu konuların elimizden gelen en iyi şekilde kamuya bir bütün olarak açıklanıp ifşa edildiğinden ve anlatıldığından emin olacağız, böylece herkes nerede olduğunu net bir şekilde anlayabilir. işler duruyor.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.