Cardano Ada Coin’de Bu Tarihe Dikkat


1

‘Djed’ Cardano stablecoin’in uzun zamandır beklenen lansman tarihi açıklandı. ADA fiyatları bugün düştü, ancak önümüzdeki hafta bir canlanma olabilir.

25 Ocak’ta COTI Network, Cardano stablecoin’in önümüzdeki hafta piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bir gün belirtmedi, ancak önceki blog gönderileri bunun Ocak ayının sonundan önce olacağını belirtti.

Lansmanı engelleyen tek şeyin zincir indeks senkronizasyon süreci olduğunu da sözlerine ekledi. Bu bir hafta önce başlatıldı ve 14 gün sürmesi planlandı, bu da lansman tarihinin 1 Şubat civarında olabileceğini düşündürüyor.

COTI ayrıca DJED ve dengeleyici coini SHEN’in Bitrue borsasında listeleneceğini duyurdu.

Cardano Stablecoini Geliyor

COTI, Djed stablecoin’i geliştiren katman-1 ölçeklenebilir bir kurumsal ağdır. Ek olarak, ödülleri takip etmek için bir anlık görüntü mekanizması ve kullanıcı arayüzü geliştirildiğini açıkladı.

“Djed akıllı sözleşmesine yatırılan ADA’yı stake etme ve $SHEN sahipleri için ekstra ödüller oluşturma çabalarımızın bir parçası olarak, $SHEN sahiplerinin olacağı djed.xyz’ye eklenecek bir anlık görüntü mekanizması ve kullanıcı arayüzü geliştiriyoruz. bu ekstra ödülleri takip edebiliyoruz.”

ADA, DJED karşılığında stablecoin akıllı sözleşmesine gönderilir. SHEN adlı üçüncü bir token, ADA fiyatları dalgalandığında denge görevi görür. Bu nedenle, stabilcoin, ADA ile aşırı teminatlandırılacaktır.

Geçen hafta Coti, Djed’in %400’den %800’e kadar fazla teminatlandırıldığını açıkladı. “Bu, basılan Djed’in toplamından 4 ila 8 kat daha fazla temel değere sahip olduğu anlamına geliyor” diye ekledi.

Ayrıca, Cardano’nun önde gelen DEX Minswap’i yeni tokenler için birkaç havuz duyurdu.

Lansman, Cardano meraklıları ve ADA sahipleri tarafından merakla bekleniyordu. Ancak ADA, Çarşamba sabahı Asya ticaret seansında bir darbe aldı.

ADA fiyatları şu anda büyük bir geri çekilme sürecinde. Kripto para, destek seviyelerine dönerken günde %6,4 düştü.

ADA, 22 Ocak’ta on bir haftanın en yüksek seviyesi olan 0,384 dolara ulaştı ancak bugün kripto piyasasının geri kalanıyla birlikte geriledi. Son altı saat içinde yoğun bir şekilde düştükten sonra şu anda 0,354 dolardan işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Ocak 25, 2023

  Bu coini hiç sevemedim. Ağının çalışması da ayrı bir rezalet:D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.