Bybit Launcpad – Made in Brazil MIBR Fan Token Ön Satış


0

Bybit Launchpad MIBR Ön Satış – Made in Brazil ESports Mibr Team Fan Token

Herkese Merhabalar, yeni bir ön satış karşınızdayız. Bybit borsası ön satışlara doymuyor, yine sağlam bir fırsatla geldiler, bu sefer bir Fan Token.

Hemen projeyi inceleyip; devamında hep birlikte ön satışa katılmayı anlatacağız.

Yazımıza başlamadan önce; Coin Hunters Youtube kanalımıza abone olup, videoyu beğen tuşuna basmayı unutmayın. Ayrıca bildirim zilini açarsanız, tüm ön satış ve airdrop gibi yüksek kazanç fırsatlarından en erken siz haberdar olursunuz. 

Haydi başlayalım! BYBiT ‘in yeni ön satış projesinin adı; Made IN BRAZIL! Önce projeyi bi inceleyelim; arkasından ön satışa, kolayca nasıl katılabileceğinizi tek tek göstereceğiz.

Chiliz ekosistemine ait Socios fan token platformunu hepimiz biliyoruz. Socios’ta; aralarında Manchester City, Atletico Madrid, PSG, Galatasaray, Trabzon, Juventus gibi futbol kulüplerinin yanı sıra, birçok önemli motor sporları, kriket ve e spor takımlarının fan tokenleri bulunmakta. Fan tokenler sayesinde taraftarlar VIP (Vİ AY Pİ) bilet, indirimler, tanışma günleri gibi etkinlikler ve kulübün aldığı kararlarda söz sahibi olabiliyorlar. Bybitte ön satışa gelen proje de, bir espor takımının Fan Tokeni.

MIBR yani Made in Brazil, Brezilya meşeili profesyonel bir E-spor organizasyonudur. Organizasyonun şu anda toplam altı takımı var: CS:GO (hem erkek hem kadın); Valorant (hem erkek hem de kadın); Rainbow Six Siege; and Garena Free Fire. Oyun tutkunlarının favorileri olan CS-GO ve Valorant gibi oyunlarda, dünya çapındaki turnuvalarda şampiyonlukları buluyor. Brezilya’da lider bir espor markası olan MIBR, sosyal medyada 250.000’den fazla hayran kitlesine ve 6,4 milyon takipçiye sahip. Made In Brazil E-spor takımının arkasında, dev sponsorlar var. Bybit, Elektronik devi Logitech, 1xbet ve Monster gibi. Şimdi; sıra geldi bu projenin ön satışı için, şartlara ve ön satışa katılmaya.

İlk olarak!! Henüz Bybit borsasına kaydınız yoksa; buradan kayıt olabilirsiniz.

Bybit borsası Launchpad bölümünden girerek; projenin ön satış detaylarına ulaşıyoruz. Toplamda 500bin MIBR token; 2 farklı havuzda, adedi 1 dolar karşılığında satılacak ve ön satış sonrasında %100 oranda hemen cüzdanlara dağıtılacak. Havuzlar arasındaki fark şu; Birinci seçenekten katılım sağladığınızda, miktarı ne olursa olsun, kesinlikle MIBR token satın alabileceksiniz. İkinci seçenekte ise, MIBR token alımı için, Çekilişe katılmış olacaksınız. Şimdi; bu seçenekleri daha detaylı inceleyelim ve katılım şartlarına bakalım!

Toplamda, 350 bin MIBR tokenin satılacağı, birinci havuzdan pay almak için; cüzdanınızda BYBIT’in kendi borsa tokeni olan, BITDAO tokenden, hesaplama dönemi boyunca ortalama en az 50 adet bulundurmanız gerekmektedir. Min. katılım şartını sağlayan 50 adet BITDAO; şuan yaklaşık 30$ değerinde. Burası önemli, unutmayın; başvuru yapacağınız BIT token miktarınızın ile herkesin toplam BIT token katılım oranına göre; MIBR token satın alabileceksiniz. Yani; Ne kadar çok BIT token tutarsanız, havuzdan alacağınız MIBR token payınız o kadar artıyor olacak. Örnek vermek gerekirse; 100 BITDAO tutan biri, 50 BITDAO tutandan 2 kat fazla token alımı yapmış olacak.

Gelelim  2. havuzdan nasıl pay alabileceğinize. Bu havuzda, 150bin  token, çekiliş sistemi ile dağıtılacak! Katılım oldukça basit; tek yapmanız gereken cüzdanınızda 5 gün boyunca; günlük ortalama olarak, en az 100 USDT tutmuş olmak. İlk defa bizi izleyerek kayıt oluyorsanız, herhangi bir borsadan BYBIT hesabınıza 100 USDT göndererek veya; farklı bir token gönderip, USDTye takas ederek, hızlıca çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtelim; USDT hodl yani cüzdanda tutma dışında ek olarak, hacim yaratma gibi hiç bir işlem zorunluluğu yok! Bu çok güzel bir durum. 20bin kişinin kazanacağı bu çekiliş sonucunda; kazanan herkes, kişi başı 7,5 adet MIBR  token satın almış olacak. Şimdi gelelim ön satış sürecindeki önemli tarihlere;

Ön satışa katılabilmek için gerekli olan BITDAO ve USDTler için, cüzdan kontrolleri, 22 Eylül Gecesi Türkiye saati ile 3’te başlayıp 27 Eylül gece 3’de sona erecek. Cüzdan kontrollerinin sonlanmasının ardından; ön satış başvuru periyodu başlayacak. Tuttuğunuz BITDAO ve USDT ye göre, 1. veya 2. seçenekten sadece birini seçebilirsiniz. Başvuru süreci; 27 eylül gecesi sabaha doğru başlayacak ve yine 27 Eylül saat 14:00’de kapanacak! Bu süreyi kaçırmamalısınız, eğer başvuru yapmazsanız, ön satıştan token kazanamazsınız. MIBR token dağıtım ve listelenme saati ise, hemen yine aynı günde; yani 27 Eylülde; Türkiye saati ile 15:00’de.

Hızlıca kıyaslayabilmek için, daha önceki Bybit launchpad projelerinin de neler yaptıklarına bir bakalım. Listede gördüğünüz gibi, Bybit ön satışlarına gelen, Walken, Genopets, Apex Protocol gibi projeler 15, 20, 40 katı yaptılar. Fakat Bitcoinde yaşanan durağanlık; tüm piyasayı olduğu gibi ön satışları da sarstı. Buna rağmen; Bybitin son ön satışları, 4 5 katından aşağı düşmediler. Ön satışlarda her zaman büyük potansiyel olduğunu da unutmamak lazım. Bugüne kadar ne projeler gördük, bir anda onlarca yüzlerce katı yaptı. Bybit’deki ön satış sisteminde zaten hiçbir kaybınız yokken; hatta tam tersi 10’larca katı kazanma ihtimaliniz varken, bu fırsatları kaçırmamak gerekiyor. Bu arada tekrar hatırlatalım; ön satışa katılabilmek için, ilk olarak Bybit borsasına kayıt olmalı ve kayıt sonrasında, KYCnizi tamamlamalısınız.

Buradan kayıt olarak; hem binlerce dolarlık hoşgeldin bonuslarından; hem de tüm işlemlerinizde Bybit borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Piyasa analizleri, Altcoin proje incelemeleri, Airdrop ve tüm karlı ön satış fırsatlarını kaçırmamak için; Youtube kanalımıza abone olmayı, bildirim zilini açmayı; Twitter, telegram ve sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayın. Ayrıca; Twitterda sık sık airdrop etkinlikleri ile çok güzel ödüller dağıtıyoruz, muhakkak ilginizi çekecektir.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle, hoşcakalın..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.