Burger King Twitter Hesabı Dogecoin Paylaştı – Doge Coin’e İhtiyacımız Var


0

Dünyanın en büyük fast food zincirlerinden birinin Birleşik Krallık Twitter hesabı, köpek temalı popüler bir mem varlığını destekleyerek bir mitinge ilham veriyor.

Burger King Paris’in Bitcoin’i (BTC) kabul ettiği haberine yanıt olarak Burger King İngiltere Twitter hesabı, muhtemelen bir ödeme seçeneği olarak Dogecoin’e (DOGE) atıfta bulunarak “Doge’a İhtiyacımız Var” diyor.

Tweet haberi, meme tokeni yedi günün en düşük seviyesi olan 0,0723 $’dan %6,2’lik bir artışla 0,0768 $’a yükselirken DOGE’un havaya uçmasına yardımcı oldu. Dogecoin o zamandan beri geri döndü ve bu yazı yazılırken 0,0749 dolardan hareket ediyor.

Bu haftanın başlarında Burger King, Paris lokasyonlarının Instpower, Alchemy Pay (ACH) ve hacme göre dünyanın en büyük kripto değişim platformu olan Binance ile işbirliği içinde dijital varlıkları kabul edeceğini duyurdu.

“Küresel fast-food zinciri Burger King, Paris’teki restoranlarda, kripto ödeme sağlayıcıları Alchemy Pay ve Binance Pay tarafından kolaylaştırılan kripto ödemelerini kabul eden popüler Instpower taşınabilir şarj cihazı kiralama makinelerini kurdu.

Instpower, dünya lideri bir güç bankası şarj hizmetidir ve Binance Pay ve Alchemy Pay ile birlikte çalışarak kullanıcılarının dünya çapında 14.000’den fazla yerde güç bankası cihazları için kripto para birimi ile ödeme yapmasına olanak tanır.

Paris’teki Burger King, firma için ve gerçek dünya malları ve hizmetleri için kripto para biriminin kabulü için atılan en son büyük adımı işaret ediyor.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.