Braavos Starknet Journey NFT Ödülleri


0

Starknet üzerinde çalışan Braavos Wallet, ağ üzerinde verdiği basit görevlerle NFT dağıtıyor. Bu NFT’ler ileride olası Braavos airdrobu için önemli olacaktır. Bu nedenle hem starknet ağını kullanıyor hemde NFT’lerimizi alıyoruz. İşlemler oldukça basit, başından beri kaçıranlar aktif görevlerden itibaren yapmaya devam etsin. Bu rehberimizde tüm görevleri bir araya topladık ve yenileri geldiğinde de güncelleyeceğiz.

Braavos Wallet Kullanımı

Sosyal Medya Zealy Görevleri

Braavos wallet NFT kampanyası dışında çeşitli sosyal medya görevlerini verdiği zealy etkinliği başlattı. Bu görevleri tamamlayarak discord için çeşitli roller alıyoruz. Sui, Aptos gibi projelerden discord rollerinin ne kadar önemli olduğunu anlatmamıza gerek yok. BURADAN giderek zealy görevlerini tamamlayabilirsiniz.

1. Hafta Görevi (MAP NFT ve Coin NFT)

BURADAN detaylarını anlattığımız göreve ulaşabilirsiniz. Her görev için belirli zaman aralıkları verildiğini unutmayın.

2. Hafta Görevi (Braavos Mobil App)

BURADAN detaylarına ulaşabilirsiniz. Bu etkinlikte braavos wallet’ın mobil versiyonunu telefonumuza indirip Journery NFT’si mintliyoruz.

3. Hafta Görevi (Myswap Kullanımı)

BURADAN detaylarına ulaşabilirsiniz. Bu etkinlikte, stkarnet üzerindeki DEX platformlarından biri olan Myswap’ta takas işlemi yaparak, Journey NFT’yi almaya hak kazanmış oluyoruz.

4. Hafta Görevi (Domain Tanımlama)

BURADAN twitter floodumuza ulaşabilirsiniz. Bizimle birlikte Starknet ağında işlemler yapanlar Starknet ID almışlardır. BURADAN siteye ulaşıyoruz ve braavos cüzdanımızı bağlıyoruz.

aldığımız .stark uzantılı domain adresini Set as main domain olarak ayarlıyoruz. İşlemler bu kadar. Eğer .stark uzantılı domain adınız yok ise üzülmeyin sadece gas fee ödeyerek bedavata .braavos.stark uzantılı domain alabilirsiniz.

Cüzdanda sol üst taraftaki butona bastıktan sonra, wallet adının yanındaki “Settings” bölümüne gireceksin ve Register yapman yeterli olacaktır. Starknet ağında işlem onaylandıktan sonra Journey NFT’ni mintleyebilirsin.

Bu adımları tamamladıktan sonra BURADAN NFT’nizi mintlemeyi unutmayın. Yeni görevler geldikçe rehberimizi güncellemeye devam ederiz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.