BitMEX Kurucusu Arthur Hayes, Altcoinlerin Next Bull Frenzy’de “Dikey” Olabileceğini Söyledi


0

BitMEX kurucusu Arthur Hayes, piyasa değerine göre en iyi iki kripto varlığına bağlı olarak altcoinler için parabolik bir ralli öngörüyor.

Hayes, yeni bir blog gönderisinde  , Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) yükseliş trendini sürdürmesi halinde altcoinlerin agresif bir şekilde yükseleceğini söylüyor.

“Bitcoin ve Ethereum toparlanmaya devam ederse, önümüzdeki birkaç ay içinde kesinlikle muz yapan bir Shitcoin dikeyi olacak…

“Shitcoining’in anahtarı, dalgalar halinde yükselip alçaldıklarını anlamaktır. İlk önce kripto rezerv varlıkları ralli – yani Bitcoin ve Ethereum. Bu yiğitlerdeki ralli sonunda durur ve ardından fiyatlar hafifçe düşer. Aynı zamanda, shitcoin kompleksi agresif bir ralli düzenliyor. Ardından, shitcoin’ler yerçekimini yeniden keşfeder ve ilgi Bitcoin ve Ethereum’a geri döner.

Ve bu merdiven çıkma süreci, dünyevi boğa piyasası sona erene kadar devam eder.”

Hayes, Bitcoin’in 2022’deki düşük seviyesini kaçırmasına rağmen, şimdi artan piyasa likiditesi tarafından tetikleneceğine inandığı potansiyel bir sonraki ayağa yatırım yaptığını söylüyor.

“Benzer bir şekilde, portföyümün bir kısmı, aynı zamanda yaklaşan parasal gevşeme beklentileri tarafından yönlendirilen bu son Bitcoin rallisinin ilk vuruşlarını kaçırdı, ancak bu, inatçı olmam ve bir sonraki kısma katılmayı reddetmem gerektiği anlamına gelmiyor. Ters Repo Anlaşmalarından çıkan akışlar ve TGA’nın [ABD Hazine Genel Hesabı] harcamaları tarafından yönlendirilecek olan ralli.

Bitcoin, yazı yazılırken 2022’nin en düşük seviyesi olan 15.500$’dan yaklaşık %50 artışla 23.135$’dan işlem görüyor.

Ethereum, 2022’nin en düşük seviyesi olan 995 Dolar’dan bu yana yaklaşık %70 artışla bu yazı yazılırken 1.673 Dolar değerinde.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.