Bitcoin’i Hızlandırmak İçin Oluşturulan Altcoin Patlama Yaptı


0

Bitcoin odaklı bir kripto varlığı, genel dijital varlık piyasaları yeşile dönmeye devam ederken güçlü bir fiyat artışının ortasında.

Stacks (STX), akıllı sözleşmeler, merkezi olmayan finans (DeFi) etkinliği, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve amiral gemisi kripto para birimine yönelik diğer uygulamaları etkinleştirerek Bitcoin’in (BTC) faydasını artırmayı amaçlayan bir katman 1 blok zinciridir.

Pazar günü erken saatlerde, doğru bir şekilde Kasım ayında kripto piyasasının dibi olduğunu söyleyen Chris Burniske, Ethereum’un (ETH) üzerinde çok büyük miktarda katman-2 projesi olmasına rağmen, Bitcoin’in şu ana kadar sadece iki büyük projesi olduğunu söyledi.

Bitcoin’in en popüler yan zincir ödeme ağı olan Stacks and Lightning’i adlandırıyor.

“Ethereum’da çok sayıda yüksek değerli L2 rekabeti varken, Bitcoin gerçekten genel amaçlı L2 yarışında (şimdiye kadar) yalnızca Yığınlar ve Yıldırım’a sahip.”

Saatler sonra, Stacks’in yerel token’ı STX, bir günden kısa bir sürede kabaca %110 patlayarak 0,35 dolardan 0,77 dolara çıktı.

Gözden kaçan fırsatların yeniden fiyatlandırılması kriptoda hızlı gerçekleşir… Ve evet, STX hodl ediyorum.”

Bu yazıyı yazarken, STX şu anda 781 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,57 dolar aralığına düzeltme yaptı.

Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortağı ve eski ARK Invest yöneticisi Burniske, daha önce bir sonraki kripto boğa piyasasını yönlendirmek için birkaç anlatı çağrısında bulunmuştu.

Kripto ustası şunları söyledi:

“Bir sonraki genişletmede apaçık abartılı temalar:

1) köprüleme ve çok zincirli hizmetler
2) AI, blockchain ile buluşuyor
3) uygulama zincirleri ve sektör zincirleri”

Burniske ayrıca, bir blok zincirindeki verilerin kullanılabilirliği konusunda fikir birliği sağlayan ve depolayan veri kullanılabilirliği katmanlarından veya sistemlerinden bahsetti.

Eski ARK Invest analisti, “aldatmaca teması” ile ne demek istediğini netleştirdi.

“Bazılarının nasıl tepki verdiği göz önüne alındığında, bir ‘aldatmaca temasının’ ilgi odağında ilk büyük döngüsünü yaşayan bir tema olduğunu açıklığa kavuşturmalıyım. Fırsat peşinde koşan bazı çok gerçek protokollerin yanı sıra temayı aktaran diğer birçok “dolandırıcı protokolü” olacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.