Bitcoin, Solana, Avalanche, Fantom ve Ethereum’da Son durum


0

Popüler bir kripto stratejisti, Bitcoin ( BTC ) ve iki Ethereum ( ETH ) rakibi Solana ( SOL ) ve Fantom’un ( FTM ) çalışacak daha çok yeri olduğunu söylüyor.

Takma ad analist Altcoin Sherpa , 190.500 Twitter takipçisine, Bitcoin’in bu yazının yazıldığı tarihteki 24.007$ değerinden en az %25 artacağını söyledi.

BTC: Bu, bu alanda ne kadar uzun süre asılı kalırsa, o kadar yükselişe geçiyorum. Sonunda 30.000 $’a kadar bir boşluğun dolduğunu görmemizin oldukça muhtemel olduğunu düşünüyorum.”

Ardından Sherpa , Solana’nın 30 dolar aralığına doğru ilerlediğini söylüyor.

“Solana iyi iş çıkardı ve BTC tutunursa 30 doların ortalarına gitmeli. Bu koinin uzun vadeli geleceğinin ne olduğundan emin değilim, FTX/Alameda’nın büyük bir iirc çantası vardı (eğer doğru hatırlıyorsam) ve bunun nasıl tasfiye edileceğini kim bilebilir. Yine de bu zincirin kültürü hala iyi.”

Solana bu yazıyı yazarken 24,89 dolardan işlem görüyor.

Fantom’a dönerek, 0,60 dolardan fazla bir fiyat hedefi belirliyor. Fantom, yazı yazarken 0,58 dolar değerinde.

“FTM: Son derece… güçlü görünüyor, bunu beğendim. Sonunda [bence] 0,60$’lık IMO’ya ulaşacak.”

Sherpa ayrıca diğer dört altcoine de bakıyor.

Avalanche’ın ( AVAX ) muhtemelen 17$’a geri döneceğini, bu yazının yazıldığı sıradaki 21,48$ değerinden %20’den fazla düşüş göreceğini söylüyor .

“AVAX: Güçlü hareket ama muhtemelen yine de 17$ gibi daha düşük teklifler alıyorsunuz. Etrafta yüksek hacimli düğüm ve bazı S/R seviyeleri. Fiyat şu anda bu durumlarda direnç görevi gören S/R + 200 günlük EMA nedeniyle geriliyor.”

Ardından, Cardano’nun ( ADA ) Bitcoin’e karşı durduğunu ancak özellikle diğer altcoinlerin yukarı yönlü potansiyeline kıyasla fiyatta güçlü bir ralli beklemediğini söylüyor. Cardano, yazı yazılırken 0,40 dolardan işlem görüyor.

“ADA: Bu parayı almak için gerçekten bir sebep göremiyorum. ADA/BTC çifti, dürüst olmak ve destek olmak açısından oldukça iyi görünüyor, ancak bunun diğer altcoinlerden nispeten daha iyi performans gösterdiğini düşünmüyorum. Yine de çılgın bir topluluğu var.”

Polkadot’un ( DOT ) diğer altcoinlere göre daha düşük performans gösterdiğini ve tokenin yukarıya doğru hareket etmesi için güçlü bir durum görmediğini söylüyor.

“DOT: Bu madeni parayı almak için herhangi bir sebep göremiyorum. Pazarın geri kalanına göre pompalanmamıştır, ancak genel olarak korkunç bir performans göstermiştir. Grafiğin hayranı değilim.

Son olarak, STEPN’in ( GMT ) muhtemelen bir dip oluşturduğunu ve yazı yazarkenki 0,57$ değerinden %38’den fazla bir artışla 0,79$’a yükseleceğini söylüyor .

“GMT: BTC istikrarlıysa, buralarda bir dip oluşturursa ve 0,79$ alanına kadar yükselmeye devam ederse şaşırmayın. 200 günlük EMA direnç görevi gördü, ancak şimdilik IMO için sorun yok. Hala bu uygulamayı her hafta kullanıyorum ve buna yatırım yapıyorum.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.