Bitcoin Balinası Aniden BTC’de 135.000.000 Doların Üzerinde Hareket Etti – İşte Kriptonun Gideceği Yer


0

Cebi bol bir Bitcoin (BTC) sahibi, piyasadaki gerilemenin ortasında aniden 135 milyon dolardan fazla değerinde amiral gemisi kripto varlığını hareket ettiriyor.

Blockchain takipçisi Whale Alert’e göre bilinmeyen bir cüzdan, bilinmeyen başka bir cüzdana 5.500 Bitcoin aktardı.

Transfer sırasında, Bitcoin yaklaşık 24.700 dolardan işlem görüyordu, bu da Bitcoin’in yaklaşık 135.95 milyon dolar değerinde olduğu anlamına geliyor.

Blok zinciri kaşifi Blockchain.com başına yaklaşık 15,61 $’lık birleşik bir ücret karşılığında işlemi gerçekleştirmek için birden fazla adres kullanıldı.

Bitcoin, bu hafta başlarında ulaştığı 2023’teki en yüksek seviyesi olan 25.250$’dan yaklaşık %6 oranında geri dönerek bu yazı yazılırken 23.820$’dan işlem görüyor.

Whale Alert, çoğunlukla bilinmeyen cüzdanlardan büyük kripto borsalarına kadar diğer önemli Bitcoin işlemlerini de rapor ediyor.

Bu haftanın başlarında, blockchain analitik platformu Santiment, takipçilerine BTC balina adreslerinin sayısını yakından takip etmelerini söyledi çünkü yukarı yönlü değişiklikler Bitcoin’in rallisine olan güveni gösterebilir.

Santiment ayrıca, 100 ila 1.000 Bitcoin tutan adreslerin sayısının zaten biraz arttığını, 1.000 ila 100.000 Bitcoin tutan adreslerin ise sabit kaldığını kaydetti.

“Bitcoin, düşüş eğilimi gösteren tüccar duyarlılığını şaşırtarak altı ayın en yüksek seviyesine ulaştı. 14 Ağustos 2022’den bu yana ilk kez fiyatların 24.200 doların üzerine çıkmasıyla birlikte, artan kilit paydaş güveninin bir işareti olarak artan balina adreslerine dikkat edin.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.