Hızlı Yükselen Altcoin, Binance Kripto Borsasında Sürpriz Listelemenin Ardından %66 Yükseldi


0

Merkeziyetsiz borsa (DEX) altcoin’i, işlem hacmine göre en iyi kripto borsası Binance’in sürpriz bir şekilde listelenmesinin ardından bu hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yükseldi.

Binance, Perşembe günü Gains Network (GNS) için alım satım hizmetlerini ekledi ve GNS, listelenmeden hemen önce yaklaşık 7,50 $’dan %66,4’lük bir artışla 12,48 $’lık yeni bir ATH’ye sıçradı.

Piyasa değerine göre 142. sıradaki kripto varlığı, o zamandan beri 11.14 dolara geriledi, ancak son 24 saatte hala %45.33 arttı. 1 Kasım’da başlatılan GNS, 2023’ün başından bu yana şaşırtıcı bir şekilde %259 arttı.

Gains Network, kripto varlıklarda 150x’e, forex’te 1.000x’e, hisse senetlerinde 100x’e ve endekslerde 35x’e kadar kaldıraç ticareti sunan merkezi olmayan bir ticaret platformu olan gTrade’i geliştirdi. GNS, projenin Ethereum (ETH) tabanlı yardımcı program belirtecidir.

Gains Network, yeni bir blog gönderisinde, gTrade’in Ocak ayında işlem hacmi, kazançlar ve dağıtılan karlar için tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlediğini belirtiyor.

Borsanın işlem hacmi Aralık’ta 1,10 milyar dolardan Ocak’ta 3,42 milyar dolara yükseldi ve gTrade ayrıca şu anda platformu kullanan 10.000’den fazla tüccarla kullanıcı sayısında aylık %14,1’lik bir artış gördü.

Binance, varlığı, hızlı fiyat dalgalanmalarına daha yatkın olabilecek kripto varlıklar için özel bir ticaret alanı olan Innovation Zone’da listeledi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.