Bir Tüccar, Gelen Büyük Ethereum Rallisini Tahmin Ediyor – Ancak Bitcoin İçin Bir Duraklama Var


0

Popüler bir kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme protokolü Ethereum’un (ETH) bu yıl büyük bir patlamaya hazırlandığına inanıyor.

Takma ad analist Kaleo, 562.500 Twitter takipçisine, Ethereum’un, ETH’nin yaklaşık 80 dolardan 480 dolara yükseldiği 2018 sonu ile 2020 arasındaki fiyat hareketini yansıtıyor olabileceğini söylüyor.

“Her büyük ralli koşusunda, kalabalıktan hareketin bittiğini duyacağınız küçük geri çekilmeler olur. ETH’nin bu yıl gönderecek daha yüksek değeri var.”

Kaleo’nun grafiğine bakıldığında, önümüzdeki aylarda 3.000 $ seviyesine doğru büyük bir Ethereum dalgalanması öngörüyor gibi görünüyor. ETH, bu yazıyı yazdığı sırada 1.534 dolardan işlem görüyor ve Kaleo’nun hedefine ulaşmayı başarırsa lider altcoin için yaklaşık %100’lük bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Bitcoin’e (BTC) gelince, kripto analisti, kral kriptonun rallisine devam etmeden önce 21.000 $’lık düşük bölgeye geri çekilmesinin muhtemel olduğuna inanıyor.

“İlk kırılmayı umduğumdan daha yükseğe çıkarmadım, ancak yine de destek görevi gören yüksek zaman dilimli trend kırılmasının yeniden testinden bir sıçrama göreceğimize inanıyorum. Sadece istifleme için biraz daha fazla fırsat verir. 30.000 dolar hala bir mıknatıs.”

Ortaya çıkan düşüş ivmesinin ortasında Kaleo, takipçilerine Bitcoin’in Eylül 2017’de yaklaşık 5.000 $’dan 3.000 $’ın altına derin bir düzeltmeye tanık olduğunu ve aynı yıl 20.000 $’a yükseldiğini hatırlatıyor.

“Bitcoin, 2017’de Eylül ortasında böyle görünüyordu. O zaman da herkes bittiğini düşündü.”

Yazım sırasında, Bitcoin, gün içindeki kesirli bir artışla 21.858 $ değerinde.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.