Binance Launchpool Sleepless AI Coin


0

Yine harika bir yazı ile karşınızdayız!! Binance’de launhpoollar peşpeşe gelmeye devam ediyor. Daha NFPrompt farming bitmeden, bir başka Binance labs destekli proje daha açıklandı; Sleepless AI!! Launchpool detaylarına geçmeden önce, hızlıca çok önemli bir konudan bahsetmek istiyorum.

Bir önceki launchpool projesi olan NFPropmt’tan bugün güzel airdroplar kazandık! Proje zaten uzun süredir takibimizdeydi ve erken kullanıcısı olmuştuk çünkü Binance’te listeleneceğini çok önceden tahmin etmiştik. Binance’ten böyle bir atağın geleceğini ve yatırım yaptığı projeleri Launchpool veya Launchpad ile listeleyeceklerini; aylardır Twitter hesabımızdan bas bas söylüyoruz!! Binance’in yatırım kanadı olan Binance labs. ; bu projelere yatırım yaptığı anda hatta bazılarını da çok daha öncesinde keşfettik ve twitterdan tek tek anlattık. Yani bizi takip edenlerle birlikte bu projeleri uzun süredir kullanıyoruz. Bu da bize erken yatırımcısı olduğumuz için; airdrop olarak dönüyor ve güzel paralar kazanıyoruz. Devamı da gelecek!! Daha tokenize olmamış; Binance labs yatırımı almış harika projeler var! Bu yüzden bizi twitter’dan mutlaka takip edin ve bu tarz fırsatları artık kaçırmayın dostlarım!! Tabiki şimdi anlatacağım Launchpool‘dan da bedava coin kazanacağız!! Şimdi gelin Sleepless AI launchpool’una nasıl katılacağımızı anlatayım!!

Binance ‘de; BNB, TUSD veya FDUSD stake ederek, bedava AI coin kazanacağız; ayrıca farm bittiğinde, $AI direk olarak Binance’de ilk defa listelenecek. Bu yüzden herkesten önce Launchpool’dan aldığımız için; AI token’lar bize güzel para kazandıracaktır. İlk olarak Launchpool özelliklerini ve şartlarını anlatarak başlayalım; ardından birlikte projeyi de token ekonomisini de detaylıca inceleriz!

Binance Launchpool’da açılmış olan havuzlara; BNB veya stabilcoin gibi varlıklarımızı yatırarak; karşılığında da; launchpool’da listelenen coinden kazandığımız bir uygulama. Alışık olduğumuz Launchpad ön satışlardan farklı olarak; burada alacağımız coinleri, stake karşılığında farm ederek BEDAVA kazanıyoruz. Launchpool’a katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olması gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; Kayıt linkini buraya bıraktım.

AI coin farming dönemi toplamda 7 gün sürecek ve 28 aralığın ilk saatlerinde yani bu gece 03:00’te başlıyor! Ama şuan stake başladı yani hemen havuzlara paranızı yatırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi BNB, TUSD ve FDUSD stake havuzları var. Toplam 70 milyon adet AI coin dağıtılacak. %80’i yani 56 milyon adedi BNB stake edenlere; %10’u yani 7 milyonu adedi FDUSD stake edenlere; geriye kalan %10’luk kısım da TUSD stake edenlere dağıtılacak. Şimdi biraz daha detaya girelim ve nasıl AI coin kazanıyoruz anlatayım!

Farm dönemi; 4 ocak gece 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında AI coin kazanacaksınız. Havuzlarda dağıtılacak toplam token adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB, TUSD veya FDUSD ile kendi stake ettiğinizi oranlayıp; bu orana göre alabileceğin AI coin adedini hesaplayabilirsiniz. Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek AI coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyoruz yani listelenme anında tüm farm ödüllerimiz %100 olarak elimizde olacak. Ayrıca yine istediğiniz zaman ana paranızı unstake yaparak farmı durdurabiliyorsunuz. Tabi ne kadar uzun kalırsan ve ne kadar çok!! BNB, TUSD veya FDUSD stake edersen; o kadar çok AI coin kazanacağını unutma!!

Farm ile kazandığınız AI coinleri istediğinizde cüzdanınıza claim edebiliyorsunuz. Yani farm yaptıkça AI coinlerinizi cüzdana çekip listelenme anında satabilirsiniz. Bu arada söylemeyi unutmayalım; AI Coin 4 Ocak öğlen 1’de Binance’te listelenecek ve sonrasında alım satıma açılacak. BTC, USDT yanı sıra AI/TRY tahtası da açılacaktır. Yani Türk lirası ile de işlem yapabilirsiniz. Launchpool ile ilgili her şeyi anlattığımıza göre; şimdi AI Token ekonomisine bakalım, biraz da projeyi anlatayım.

Token bep20 altyapısında olacak ve maximum arzı 1 milyar adet ile sınırlandırılmış. Arzın %7’si yani 70,000,000 adedi Bİnance launchpool ile bedava dağıtılacak. 4 ocakta Binance’te listelendğinde dolaşımda olacak token adedi de belli; 130 milyon yani arzın %13’ü olacak. Token dağılımına göre arzın %1’i airdrop için ayrılmış; birazdan bunun için ne yapmak gerek anlatacağım. %18’er pay yatırımcılara ve takım kendine ayırmış. Kalanı da; kısa ve uzun vade proje gelişim fonları için kullanılacak. Buradaki grafikten de gördüğünüz üzere; tüm AI tokenların piyasaya çıkması 2029 aralık ayına kadar devam edecek. Ayrıca 2024 yol haritaları da burada var. Ben bu linki de aşağıya eklerim detaylı inceleyebilirsiniz; siz de kendi araştırmanızı muhakkak yapın. Şimdi gelin proje tam olarak nedir? Nasıl kullanılıyor birlikte bir bakalım.

Sleepless AI Coin Analiz

Sleepless AI, yapay zeka ve blockchain teknolojisini harmanlayarak, çığır açan bir Web3+AI oyun platformu olarak karşımıza çıkıyor. Yani kısaca şöyle; yapay zeka destekli sanal botlarla arkadaşlık kurma platformu!(mini nefes)

Benzersiz duygusal destek ve sürükleyici oyun deneyimleri sunmayı amaçlıyor ve aslında buna ufaktan da başladılar. Sohbet etmek için ister HIM yani erkek ister HER yani kadın bir chat robotu seçebiliyoruz. İlk olarak cüzdanımızı BNB ağında bağlıyoruz ve günlük olarak check in yapabiliyorsunuz. Buna karşılık da aldığımız puanlar ile; platformdaki chat robotlarını vote ile oyluyoruz. Ona da buradaki button ile gireceksiniz. Bunları neden anlattım; Çünkü Airdrop’la ilgili herhangi bir SS alındığına dair bilgi yok ve günlük check in ve vote işlemlerinin ödüllendirileceğini belirtmişler. Bu nedenle biraz önce yaptığım gibi günlük check-in yapın, oylamaya katılın ve bu işlerinizi twitter adreslerinizden paylaşarak airdrop etkinliğinde yer alın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.