Binance Launchpool Pendle Finance


0

Avcılar Takımı Selam!

Binance tam zamanında yeni bir Launchpool açıkladı; Pendle Finance

Market bir süredir hareketsizdi, yeni launchpool piyasayı biraz canlandırabilir. Daha önce Binance Launchpoollardan güzel paralar kazanmıştık. Zaman kaybetmeden anlatmaya başlamak istiyorum çünkü proje de güzel, doalyısıyla yine iyi kazanç yapabiliriz. İlk olarak Binance Launchpool detaylarına ve şartlarına bakalım; sonrasında projeden de bahsederiz.

Bu arada hiç bilmeyenler olabilir; Binance Launchpool; BNB ve TUSD stake ederek, yani havuzlarda kilitleyerek; karşılığında launchpoolda listelenen coinden kazandığınız uygulamadır. Alışık olduğumuz Launchpad ön satışlardan farklı olarak, burada alacağınız coinleri stake karşılığında bedava elde ediyorsunuz. Detaylara inmeden hatırlatalım. Etkinliğe katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olmalı ve KYC doğrulamanızı yapmanız gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; buraya komisyon indirimli linki bıraktım; hızlıca kayıt olabilirsiniz.

Pendle farming dönemi 25 gün sürecek ve yaklaşık 2 saat sonra bu gece saat 03:00’te başlıyor! Burada da gördüğünüz üzere BNB veTUSD havuzları var. Toplamda 5 milyon Pendle Token  2 farklı havuzdan dağıtılacak. BNB stake edenler 4 milyon; TUSD stake edenler 1 milyon adet PENDLE tokeni bölüşecekler. Şimdi biraz daha detaylara inelim. BNB ve TUSD Stake ederek, Pendle Token Farm dönemi; 29  temmuz 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında PENDLE coin kazanacaksınız. Bu arada stake için üst sınır yok, istediğiniz kadar yatırabilirsiniz. Havuzlarda dağıtılacak toplam token adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB veya TUSD ile; kendi stake ettiğini oranlayıp; bu orana göre alabileceğin PENDLE token adedini hesaplayabilirsin.

Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek PENDLE tokenleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyorsunuzveya artık farm yapmak istemiyorsanız, istediğiniz zaman BNB ve TUSD coinlerini unstake edebilirsiniz. Tabi ne kadar uzun kalırsan ve ne kadar çok BNB veya TUSD stake edersen; o kadar çok PENDLE token kazanacağını unutma!!

Tekrar stake yapacağınız kısmı göstereyim ve havuzlardan birine örnek olarak bakalım. Elinizdeki tuttuğunuz varlığa göre; BNB veya TUSD havuzlarından istediğiniz seçip, stake ediyorsunuz. Şuan stake zaten açıldı; bu gece saat 3’ten sonra da hemen PENDLE token kazanmaya başlıyorsunuz. Şimdi artık biraz da PENDLE Finance’dan bahsedelim..

Pendle, DeFi’de çeşitli yöntemlerle gelir elde edebildiğimiz merkeziyetsiz bir getiri protokolü. Ethereum staking türevleri olan stETH ve rETH  gibi varlıklarla likidite getirisi ve uzun vadeli ucuza alım gibi farklı stratejilerle yüksek kazanç sunuyor. Örneğin Pendle içinde %14 daha ucuza Ethereum alabilirsiniz. Farklı vade ve oranları araştırarak en iyi stratejiyi yakalayabilirsiniz. Veya elindeki ETH, USDT’leri; havuzlara likidite olarak koyup yıllık %34 gibi ciddi APY’lerde kazanç elde edebilirsin. Projenin yatırımcıları arasında crypto.com, Defi Alliance, Hashkey Capital ve Spartan gibi çok önemli fonlar var. Pendle token Arbitrum ağında işlem görüyor ve sıkı takipçilerimiz hatırlayacaktır. Şubat ayında Arbitrum Altcoinleri videomuzda ve sitedeki yazımızda PENDLE’dan bahsetmiş ve önermiştik ayrıca Binance listelemesi için takip edilmesi gerekiyor demiştik. Zaten öyle de oldu; bugün erken saatlerde Binance’te listelendi.

O videoyu çektiğimizde PENDLE coin 15 cent civarındaydı. Şuan fiyatı1 dolar desek yani 6-7 kat yükselmiş. Hatta Binance haberiyle 1 dolardan, 1,40 dolara güzel bir yükseliş yaptı. Yaklaşan boğa sezonunda da eski ATH’ı olan 2,2 dolar seviyelerini tekrar göreceğimizi hatta daha da üzerine çıkacağını düşünüyorum. Çünkü proje sürekli gelişiyor ve devamını da getirecek potansiyele sahip. Son olarak ekleyeyim; Pendle coinlerin maksimum arzı 251 milyon adet ve yaklaşık %80’i piyasada. Arzın çoğunun piyasada olmasını; uzun vadede coin üzerinde satış baskısı olmayacak olarak da yorumlayabiliriz. Şuan Launchpool’dan bedava Pendle kazanma fırsatı varken kaçırmamak gerekiyor. İleride boğa döneminde fiyatı arttığında kazandıklarımız ekstradan daha fazla değerlenmiş olacak. Binance launchpool sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bitirmeden önce; bizimle birlikte roket coin avları yapmak, ön satış, testnet ve airdroplarla güzel paralar kazanmak için; Youtube Kanalımıza abone olup Coin Hunters Takımına katılmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.