Binance Launchpool NFPrompt NFP Coin


0

ARKADAŞLAR HERKESE SELAM!!Harika bir video ile karşınızdayız. Fusionist Launchchpool’undan hemen sonra Binance’e yeni bir Launchpool geldi; projenin adı NFPrompt yani NFP Coin! Bu projenin Binance’e geleceğini çok önceden tahmin etmiştik ve aylar önce twitterdan söylemiştik. Beklediğimiz gün gelmiş oldu. Binance Launchpool ‘da; BNB, TUSD veya FDUSD stake ederek, bedava NFP coin kazanacağız ayrıca farm bittiğinde, NFP Binance’de ilk defa listelenecek. Bu yüzden Launchpool’dan alacağımız NFP’ler güzel para kazandıracaktır. Binance sistemini bilmeyenler olabilir; launchpool ile ilgili tüm detayları anlatarak başlayalım; ardından birlikte projeyi de inceleriz.

Binance Launchpool; BNB, TUSD veya FDUSD stake ederek, yani havuzlara yatırarak, karşılığında da; launchpool’da listelenen coinden kazandığımız bir uygulama. Alışık olduğumuz Launchpad ön satışlardan farklı olarak; burada alacağımız coinleri, stake karşılığında BEDAVA alıyoruz. Launchpool’a katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olması gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; Kayıt linkini buraya bıraktım.

NFPrompt coin farming dönemi toplamda 7 gün sürecek ve 20 aralığın ilk saatlerinde yani bu gece 03:00’te başlıyor! Ama şuan stake başladı yani hemen havuzlara paranızı yatırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi BNB, TUSD ve FDUSD stake havuzları var. Toplam 110 milyon adet NFP coin dağıtılacak. %80’i yani 88 milyon adedi BNB stake edenlere; %10’u yani 11 milyonu adedi FDUSD stake edenlere; geriye kalan %10’luk kısım da TUSD stake edenlere dağıtılacak. Şimdi biraz daha detaya girelim ve nasıl NFP coin kazanıyoruz anlatayım.

Farm dönemi; 27 aralık gece 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında NFP coin kazanacaksınız. Havuzlarda dağıtılacak toplam token adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB, TUSD veya FDUSD ile kendi stake ettiğinizi oranlayıp; bu orana göre alabileceğin NFP coin adedini hesaplayabilirsiniz. Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek NFP coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyorsunuz veya artık farm yapmak istemiyorsanız, istediğiniz zaman unstake edebiliyorsunuz. Tabi ne kadar uzun kalırsan ve ne kadar çok!! BNB, TUSD veya FDUSD stake edersen; o kadar çok NFP kazanacağını unutma!!

Farm ile kazandığınız AI coinleri istediğinizde cüzdanınıza claim edebiliyorsunuz. Yani farm yaptıkça AI coinlerinizi cüzdana çekip listelenme anında satabilirsiniz. Bu arada söylemeyi unutmayalım; NFP Coin 27 aralık öğlen 1’de Binance’te listelenecek ve sonrasında alım satıma açılacak. BTC, USDT yanı sıra NFP/TRY tahtası da açılacaktır. Yani Türk lirası ile de işlem yapabilirsiniz. Launchpool ile ilgili her şeyi anlattığımıza göre; şimdi NFP Token ekonomisine bakalım, biraz da projeyi anlatayım.

NFPrompt NFP Coin Analiz

NFPrompt, yapay zeka araçları ile sıradan insanların bile kolaylıkla profesyonel içerikler oluşturmasını sağlıyor. Ek olarak oluşturduğumız grafik, müzik, 3D model gibi içerikleri NFT olarak mintleyebiliyoruz. Bizleri takip edenler hatırlayacaktır. NFPrombtun  Binance Labs destekli olduğundan ve Binance ile piyasaya girme ihtimalinin yüksek olduğundan bahsetmiştik. Bu sebeple platformdaki basit görevleri yapmış ve hergün check in yapmıştık. Beklediğimiz gerçekleşti ve Binance’den bedava kazanacağız. NFP Tokenin toplam arzı 1 milyar ile sabitlenmiş ve bunun %11’i yani 110 milyonu Binance üzerinden bedava dağıtılacak. İlk arzı ise 250 milyon adet olacak. Biz 20 sinde farm’a başlayacağız ve istediğimiz anda kazandığımız kadarını cüzdanımıza çekebileceğiz. Yani listelenme anında tüm farm ödüllerimiz %100 olarak elimizde olacak. Ayrıca cüzdan aktivitelerine göre community allocation olacağı da belirtilmişti. 6 Aralık günü için snapshot alınmış bakalım bekliyoruz biz de Detayları netleştikçe de paylaşırız. Binance kayıt, launchpool ve araştırma linklerini videonun açıklamalarında bulabilirsiniz.

Her zaman söylüyorum; Binance, kullanıcılarına ve BNB hodl edenlere bu şekilde çok fazla güzellik yapıyor. İşte bu yüzden her fırsat bulduğunuzda BNB yatırımı yapmaya çalışın ve BNB hodl edin. Hem kısa vade olarak launchpad ve launchpool’lardan yararlanırsınız hem de uzun vade olarak boğada çok yüksek seviyelere gelecek, BNB yatırımcısı olursunuz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.