Binance Launchpool Fusionist ACE Coin


1

Arkadaşlar Herkes Selam! Binance’te yeni bir launchpool başlıyor; Fusionist yani ACE Coin

Binance Launchpool ‘da BNB veya FDUSD stake ederek, bedava ACE coin kazanacağız ayrıca farm bittiğinde, ACE Binance’de de ilk defa listelenecek. Bu yüzden Launchpool’dan alacağımız ACE’ler güzel para kazandıracaktır. Binance sistemini bilmeyenler olabilir; launchpool ile ilgili tüm detayları anlatarak başlayalım; ardından birlikte projeyi de inceleriz.

Binance Launchpool; BNB veya FDUSD stake ederek, yani havuzlara yatırarak, karşılığında da; launchpool’da listelenen coinden kazandığımız bir uygulama. Alışık olduğumuz Launchpad ön satışlardan farklı olarak; burada alacağımız coinleri, stake karşılığında bedava alıyoruz. Launchpool’a katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olması gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; kayıt linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Binance Launchpool Fusionist Ace Coin

Fusionist ACE coin farming dönemi toplamda 5 gün sürecek ve 13 aralığın ilk saatlerinde yani yarın gece 03:00’te başlıyor! Ama şuan stake başladı yani hemen havuzlara paranızı yatırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi BNB ve FDUSD stake havuzları var.

Toplam 10.290,000 adet ACE coin dağıtılacak. %80’i yani 8,232,000 adet BNB stake edenlere; %20’si yani 2.050,000 adet FDUSD stake edenlere; launchpool’a katılım oranlarına göre bölüştürülecek. Şimdi biraz daha detaya girelim ve nasıl ACE coin kazanıyoruz anlatayım!

Farm dönemi; 18 aralık gece 3’e kadar devam edecek. (mini nefes) Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında ACE coin kazanacaksınız. Havuzlarda dağıtılacak toplam token adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB veya FDUSD ile; kendi stake ettiğinizi oranlayıp; bu orana göre alabileceğin ACE coin adedini hesaplayabilirsin.

Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek ACE coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyorsunuz veya artık farm yapmak istemiyorsanız, istediğiniz zaman unstake edebiliyorsunuz. Tabi ne kadar uzun kalırsan ve ne kadar çok!! BNB veya FDUSD stake edersen; o kadar çok ACE kazanacağını unutma!! Şuan zaten stake açık; yarın gece saat 3’ten sonra da farm aktif olacak ve hemen ACE coin kazanmaya başlayacağız.

Bu arada söylemeyi unutmayalım; ACE Coin 18 aralık sabah saat 9’da Binance’te listelenecek ve sonrasında alım satıma açılacak. BTC, USDT yanı sıra ACE/TRY tahtası da açılacak, Türk lirası ile de işlem yapabileceksiniz.

Fusionist Ace Coin Launpool Linki

Launchpool ile ilgili her şeyi anlattığımıza göre; şimdi ACE Token ekonomisine bakalım, biraz da projeyi anlatayım.

Fusionist ACE Coin Nedir?

Proje, Fusionist adındaki blok zinciri oyunu (Fusionist) ve Endurance adındaki oyun/sosyal altyapı katmanlarının oluşturduğu bir kombinasyon. Endurance ve Fusionist; Unity motorunu ve HDRP teknolojisini kullanarak blok zincir teknolojisini yüksek kaliteli oyun deneyimleriyle entegre ediyor. Bu kombinasyon, benzersiz ve ilgi çekici bir web3 oyun ortamı yaratıyor.

ACE Tokenin toplam arzı 147milyon ile sabitlenmiş ve bunun %7’si yani 10,290,000 adedi binance üzerinden bedava dağıtılacak. İlk arzı ise 22 milyon adet olacak. Biz 13’ünde farm’a başlayacağız ve istediğimiz anda kazandığımız kadarını cüzdanımıza çekebiliyoruz. Yani listelenme anında tüm farm ödüllerimiz %100 olarak elimizde olacak.

Tokenin diğer payları da ekranda gördüğünüz şekilde; örneğin takıma %15i yatırımcılara %22.5 ve teşvik olarak da %27’lik paylar belirlemişler. Binance launchpool haricindeki tokenlerin piyasaya çıkışı; 2027 senesinin aralık ayına kadar kademeli olarak devam edecek. Burada 2024 yol haritalarını da görebiliyoruz. Fusionist Araştırma Linki

Her zaman söylüyorum; Binance, kullanıcılarına ve BNB hodl edenlere bu şekilde çok fazla güzellik yapıyor. İşte bu yüzden her fırsat bulduğunuzda BNB yatırımı yapmaya çalışın ve BNB hodl edin. Hem kısa vade olarak launchpad ve launchpool’lardan yararlanırsınız hem de uzun vade olarak boğada çok yüksek seviyelere gelecek, BNB yatırımcısı olursunuz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. ACE listelenmesi güzel olacaktır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.