Binance Launchpad Hooked Protocol Ön Satış – Hook Coin Analiz


0

Binance Launchpad Hooked Protocol | Binance Ön Satış HOOK Coin Nasıl Alınır?

Herkese Selam; Binance ‘ten piyasayı hareketlendirecek yepyeni bir ön satış duyurusu geldi. Binance’in 29. launchpad projesinin adı; Hooked Protocol!!

Ön satış 1 aralıkta başlayacak ama; bugünden itibaren 1 hafta boyunca $BNB tutarak, alım miktarımızı belirleyeceğiz. Biraz sonra tüm detayları en ince ayrıntısına kadar anlatacağız; öncesinde hızlıca Hooked Protocol projesini bir inceleyelim.

Hooked Protocol Nedir?

HOOK Coin Analiz:

Hooked Protocol; Web3 ‘ün tüm dünyada benimsenmesi adına, topluluklara ait olacak ekosistemler oluşturuyor. Hooked, kullanıcılara oyunlaştırılmış özel Learn to Earn yani Öğren-Kazan ürünleri ve altyapıları sunuyor. Şuan ilk ürünlerden biri olan; Wild cash ile, öğren kazan sistemini siz de deneyimleyebilirsiniz. Quiz to Learn yapısındaki uygulama,  daha şimdiden milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda..

Haydi artık Hooked ön satış detaylarına geri dönelim!!

$Hook token ‘in maksimum toplam arzı 500 milyon adet ile sınırlandırılmış ve Binance Launchpad de toplam 25 milyon adet Hook token satılacak, yani toplam arzın %5’i kadar. Hook tokenlerin adedi 10 cente ($0.10) satılacak ve kişi başı min. 0.1 BNB ile alıma katılabileceksiniz. Ayrıca bir kişi maks. 15 bin dolarlık alım yapabilecek. Alım miktarlarıysa, 1 hafta boyunca sahip olduğunuz BNB oranlarına göre belirlenecek. BNB tutma ve hesaplama sürecini; aramıza yeni katılanlar için biraz detaylandıralım.

24 Kasım Türkiye saatiyle saat 3’te yani bu gece; cüzdanlardaki BNB ekran resimleri alınmaya başlayacak. Süreç tam 1 hafta sürecek ve 1 Aralık saat 3’te sonlanacak. Bu süre boyunca; hesabınızda tuttuğunuz BNB bakiyesi, her saatte bir hesaplanacak ve hazırlık dönemi sonunda ortalaması alınacak. Bu hesaba göre de; $Hook token ‘dan ön satış alımı yapabileceğiniz miktar belirlenecek. Burası önemli; sizin BNB ortalamanızın; tüm katılanların BNB ortalamasına oranını göre, alım miktarınız belli olacak. Örneğin; yedi günün sonunda ortalaması 1 BNB olan biri, ortalaması 2 BNB olanın, yarısı kadar token alabilecek. Ortalamanızı yüksek tutabilmek için; sürecin başında BNB tutmaya başlamak tabiki daha doğru olacaktır. Bu arada, ön satışa katılabilmek için; cüzdanınızda BNB tutmak yeterli, stake etmek gibi bir zorunluluğunuz yok. Sadece ön satış günü; katılmak için BNB ‘lerinizi taahhüt etmeniz gerekiyor.

Ön satışa katılma süreci; 1 Aralık sabah saat 9 da başlayacak ve saat 12 de sonlanacak. 12den sonra, BNB ‘nize göre alacağınız token adedi hesaplanacak ve saat 13’de Hook tokenlar hesabınıza yatırılacak. Alabileceğiniz Hook tokenler karşılığı ödemeyi, taahhüt ettiğiniz BNB ‘den otomatik kesilecek. Bu linkten de; BNB hesaplama mekanizmasını detaylıca inceleyebilirsiniz. Ayrıca sadece spot hesabınızdaki BNBler değil; marjin, vadeli işlem, launchpool gibi yerlerde tuttuğunuz BNBler de hesaplamaya katılacak. Hızlıca tekrarlıyorum; 24 kasım saat 3te BNB hesaplaması başlayacak ve 1 aralık saat 3’te sonlanacak. 1 aralık günü sabah saat 9’da; buradan tuşa basarak, BNBlerinizi taahhüt edeceksiniz. Bunun için 3 saatiniz var, sonrasında saat 13ten sonra Hook token listelenecek.

Binance ön satışları, genellikle çok fazla katı artış gösteriyor. Bu güne kadarki örneklerde bunu fazlasıyla gördük. Ön satış zamanlarında BNB fiyatında da ciddi artışlar gerçekleşiyor. Dikkatli olmak kaydıyla bu da değerlendirilebilir.

Son olarak; Binance ön satışıyla ilgili tüm önemli linkleri ve indirimli Binance kayıt linkini videonun açıklamalarına ve yorumlarda en başa sabitleriz. Bizi youtubetwitter ve telegramdan takip edebilir, takıldığınız bölümleri sorabilirsiniz. Ayrıca; Proje inceleme, Ön satış, Testnet ve airdrop gibi tüm paylaşımlarımıza da hızlıca ulaşırsınız.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle Hoşcakalın!!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.