Balinalar, XRP ve Ethereum Tabanlı Altcoin Projesinde Aniden 202.000.000 Doları Hareket Ettirdi – İşte Kriptonun Şimdiki Durağı


0

Hafta sonu büyük miktarlarda Bitcoin (BTC) ve (ETH) taşıdıktan sonra, kripto balinaları şimdi XRP ve metaverse projesi The Sandbox’ta (SAND) milyonları değiştiriyor.

Kripto balina takipçisi Whale Alert, son 24 saat içinde toplam 126 milyon dolarlık hareket eden dört büyük XRP işlemi tespit etti.

En büyük tek transfer, bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen başka bir cüzdana 81,7 milyon dolar değerinde 205.500.000 XRP taşıdı.

Kalan balina transferleri, XRP’yi bir dizi kripto borsasına ve borsadan gönderdi, bu da büyük yatırımcıların dijital varlığı çok sayıda alıp satmış olabileceğini gösteriyor.

İşte son gündeki ek büyük XRP hareketlerine bir bakış.

Bu arada, Ethereum tabanlı metaverse altcoin The Sandbox’ı (SAND) tutan balinalar da yeni bir hafta başlarken milyonlarca kriptoyu hareket ettiriyor.

Transferlerden biri, SAND’ı bilinmeyen bir cüzdandan potansiyel olarak açık piyasada satılabileceği kripto borsası Binance’e gönderdi.

Toplamda, XRP ve SAND balinaları sadece altı işlemde 202 milyon dolar değerinde hareket etti.

Whale Stats’e göre, var olan en büyük 1.000 Ethereum cüzdanının %0,74’ü artık SAND’a sahip.

Bu Ethereum balinaları arasında en çok tutulan altcoin şu anda %17,14 ile Tether (USDT), %15,89 ile Shiba Inu (SHIB) ve %15,86 ile USD Coin (USDC).

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.