Shiba Inu (SHIB), ShibaSwap (BONE) Kripto Borsası Bitget ‘de Listelenirken Bir Kez Daha Yükseliyor


0

Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB), en iyi kripto para birimi etrafında heyecan artmaya devam ederken, dijital varlık piyasalarının çoğunu bir kez daha geride bıraktı.

Bu yazı yazılırken, SHIB yılın başından bu yana %80’in üzerinde ve son yedi gün içinde %32’nin üzerinde artışla 0,00001461 dolardan işlem görüyor.

Shibu Inu ekosistemi, Polygon’a (MATIC) benzer şekilde Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir ölçeklendirme çözümü olan yeni katman-2 yükseltmesi Shibarium’un piyasaya sürülmesini bekliyor.

Günler önce, kripto borsası Bitget, Shibarium’da gas ücretleri için kullanılacak token olan Bone ShibaSwap’in (BONE) listelendiğini duyurdu.

Bitget diyor ki,

“BONE, Shibaswap ekosisteminin, Shib Ordusunun yaklaşmakta olan teklifleri oylamasına izin verecek bir yönetişim simgesidir. Kullanıcı ne kadar çok BONE’a sahip olursa, oylarının gelecekteki çabalarında o kadar fazla ağırlığı olur. BONE’nin toplam 250.000.000 jetonu var.”

BONE, son 24 saatte %3’ün üzerinde düşüşle bu yazı yazılırken 1,79 dolar değerinde. Ancak 110. sıradaki kripto varlığı, son 30 gün içinde %62’nin üzerinde yükselişini sürdürüyor. BONE şu anda 411 milyon dolardan fazla bir piyasa değerine sahip.

Geçen hafta, Shiba Inu’nun destekçileri ve meraklıları olan SHIB Ordusu, dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in BONE’u listelemesi için bir imza kampanyası başlattı.

“Bu dilekçe, Binance’ten ticaret için Bone Token’ı listelemesini rica etmek için tasarlandı…

Binance’i bu trene binen ilk geleneksel aracı kurum olmaya teşvik edelim!”

Binance henüz talebe yanıt vermedi, ancak kripto borsası, Shiba Inu geliştiricilerinin BONE’nin Shibarium’un hizmet tokeni olacağını açıklamasının ardından, geçen ay o sırada yaklaşık 35 milyon dolar değerinde dört trilyon SHIB tokeni stake etti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.