Aptos (APT) Yaratıcısı Oyun, Eğlence ve Diğer İki Sektörün Bir Sonraki Kripto Benimseme Dalgasını Getireceğini Söyledi


0

Katman-1 blok zinciri Aptos’un ( APT ) yaratıcısı, projenin bir sonraki kripto benimseme dalgasını hangi endüstrilerin getireceğini belirlediğini söylüyor.

Aptos’un kurucu ortağı Mo Shaikh, Raoul Pal ile yaptığı yeni bir röportajda, oyun, eğlence, sosyal medya ve finansın dijital varlıkların benimsenmesini hızlandıracak dört sektör olduğunu söylüyor .

Shaikh, Aptos’un yüksek verimli blockchain teknolojisinin entegrasyonundan en fazla fayda sağlamış görünen dört sektöre odaklandığını söylüyor.

“Dünyaya ‘Hey, internet denen yeni bir teknoloji var, sizce hangi endüstriler için geçerli’ diyeceksiniz? Yani hepsi mi?

Ve böylece başladığınız yer, çözülmesi çok ilginç bir problem haline gelir. Neyse ki, ilk pazarlayan biz değiliz. Diğer blok zincirleri kullanımdan kaldırıldı ve bu nedenle pazarın bazı kullanım durumlarını doğruladığını gördük.

Bence türev ürünler ve merkezi olmayan finans (DeFi), sektör dikeyimiz olarak dikkat edilmesi gereken harika bir sektör oldu. Ancak çabalarımızı dört kategoride odaklıyoruz. Birincisi oyun, ikincisi sosyal medya, üçüncüsü medya ve eğlence, dördüncüsü de finans.”

Shaikh’e göre Aptos, yalnızca oyunlarda dijital koleksiyonlardan yararlanmakla kalmayacak, aynı zamanda kimsenin hile yapmamasını sağlamak için zincir üzerinde bir rastgelelik denetleyicisi gibi sektör için yeni kullanım durumları da yaratacak.

Shaikh, medya ve eğlence açısından, blockchain teknolojisinin bir hayranın bir etkinliğe katılımını artırmaya yardımcı olabileceğini, onlara paylaşılabilir hatıra, katılım kanıtı veya bilet olarak hizmet edebilecek koleksiyon öğeleri sağlayarak ayrıldıktan sonra bile deneyimlerine devam etmelerini sağlayabileceğini söylüyor. ödülleri kullanan

Shaikh ayrıca, Aptos üzerine inşa edilen projelerin, piyasadaki en hızlı olduğunu ve finansal kapsayıcılığı sağlamaya yardımcı olabileceğini söylediği blok zincirinin işlem hızından yararlandığını söylüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.