Altitude Testnet Rehberi | Ödüllü


0

LayerZero üzerinde ödüllü bir testnet paylaşacağım. Projenin adı Altitude! Altitude platformunun tokeni olan $ALTD arzının %5’e yakını airdrop için ayrılmış. Proje bridge, pool ve farm yapacağız. Hazırsak başlayalım;

Layerzero üzerine inşa edilen ilk uygulamalardan biridir. Şekillendirilebilir Blue-Chip varlık köprüsü ve omnichain etkinliğinin mevcut kısıtlamalarını hafifletmek için tasarlanmış bir zincirler arası iletişim altyapı protokolüdür.

Adımlara başlamadan önce testnet etabına katılan herkesin airdrop alacağına dair twiti eklemek istiyorum.

Testnette Avalanche, BNB ve Metis ağlarından token transfer edeceğiz. Bu test ağlarını eklemek için; BURADAN chainlist sitesine gidip aratıp ekleyebilirsiniz. Ağları ekledikten sonra bize, faucet siteleri lazım;

Avalanche FUJI için BURADAN gidebilirsiniz.

BNB Test Ağı için BURADAN gidebilirsiniz.,

METIS Goerli Test ağı için BURADAN gidebilirsiniz.

Test token işlemlerini hallettiysek, sıra geldi platformdan test tokenlerini istemeye;

BURADAN faucet bölümüne geliyoruz. Sırasıyla Avalanche, BNB, Metis ağlarından faucette 24 saatte bir test tokenlerini talep ediyoruz.

Altitude Transfer

BURADAN bölümüne geliyoruz. Gönderilen test tokenleri ile ağlar arasında transfer işlemi yapıyoruz. Tüm ağlarla transfer ve swap işlemleri yapmaya özen gösterelim.

Pool

Swap ve transfer işlemleri sonrasında Pool sekmesine geliyoruz. Test tokenlerini likidite ekliyoruz. Bir süre sonrasında eklediğimiz likiditenin bir bölümünü withdraw ile geri çekliyoruz.

Farm

Farm sekmesinden eklediğimiz likidite sonrasında, elde ettiğimi LP tokenleri farm bölümüne yatırıp pasif gelir elde ediyoruz.

Bu işlemlerin sonrasında;

Platformu kullanırken yaşadığınız hata veya sorunlar ile önerilerinizi discorddan ekibe bildirmeyi unutmayın. BURADAN discord kanallarına katılabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya görevleri için Zealy platformunu kullanmayı unutmayın. BURADAN Zealy görevlerine ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.