ACİL! SUI Coin Ön Satış ve Airdrop Detayları Belli Oldu! Sui Network Nasıl Alınır?


0

Sui Network ve SUI coin için Discord topluluğununa özel ByBit, OKX, KuCoin borsalarından ön satış yapacak. 1 Şubat 2023’ten önce Sui Discord ‘una katıldıysan aşağıdaki linke giderek pazartesi saat 04:00’e kadar verify olmalısın. BURADAN verify olacağın siteye ulaşabilirsin.

Bu rehber yayınlandığı sırada SUI ekibi discordda doğrulama hatası için çalıştıklarını belirtmişti. 17 Nisan Türkiye saati ile gece 4’e kadar siteden discordunuzu doğrulamanız gerektiğini unutmayın.

Borsalar hem “Genel” hem de “Sui Topluluğu” olarak 2 havuz üzerinden satış yapacak. SUI topluluk havuzundan $SUI coin alabilmek için verify yapmalısın! Gelelim genel havuz şartlarına;

OKX Sui Ön Satışı

OKX genel havuzunda OKB hodl edenlere çekilişte bilet verecek. 7 gün sonra cüzdan kontrolleri başlıyor. KYC2 Şart. OKX borsasına kaydınız yok ise BURADAN yüksek komisyon indirimli kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kucoin Sui Ön Satışı

Kucoin genel havuzda; USDT, USDC, BTC, ETH ve KCS coinlerinizin USDT değeri ortalamasını alacak ve bilet hakkınız olacak. Alt limit 50$ bakiye. 1 bilet 1000$ değerinde $SUI edecek. Kucoin borsasına kaydınız yok ise; BURADAN yüksek komisyon indirimli kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ön satışlar sonrası $SUI coini 0,1$ fiyata TGE- 24 Nisan gününde sadece %7,7 alabileceğiz. Geri kalanları da 12 ayda %7,7 olarak dağıtılacak.

Bybit Sui Ön Satışı

ByStarter etkinliğiyle toplam 94 milyon coini 0,03$ a dağıtacak. Burada Sui topluluk üyesi olma şartı var. Çekiliş sonrası 10-45$ aralığında alım hakkı verilecek.Kucoin borsasına kaydınız yok ise; BURADAN yüksek komisyon indirimli kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.